Oliwia Bieniuk o tancerzu dla siebie w Tańcu z gwiazdami 2021. Sprosta wymaganiom?

2021-08-02 8:48 kp
Oliwia Bieniuk
Autor: WBF

Fani Tańca z gwiazdami nie kryją zainteresowania występem Oliwii Bieniuk w nowej edycji show. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka ma 18 lat i nie ukrywa, że chciałaby podbić rodzimy showbiznes. Jak dotąd mogliśmy ją oglądać wyłącznie w sesjach zdjęciowych, które zamieszcza na Instagramie. Jak poradzi sobie w Tańcu z gwiazdami 2021? Wiele zależy tu od jej partnera.

Już we wrześniu ruszy Taniec z gwiazdami 2021. Do uczestników, którzy wzbudzili wśród widzów już teraz największe emocje, należą zdecydowanie żona Adama Małysza, Iza Małysz oraz córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, Oliwia Bieniuk. I podczas gdy dla Izabeli Małysz TzG ma być ciekawą przygodą i odskocznią oi codzienności, dla Oliwii może to być prawdziwa droga do kariery.

Z powodu udziału w Tańcu z gwiazdami 2021 Oliwia Bieniuk zrezygnowała w tym roku z rozpoczęcia studiów. Aspirująca celebrytka zdała w maju maturę i uznała, że najpierw da sobie szansę w showbiznesie, a później będzie kontynuowała edukację.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Oliwia Bieniuk o swoim partnerze

Oliwia Bieniuk wciąż nie wie, z kim zatańczy w Tańcu z gwiazdami 2021. Media nieoficjalnie już kilka dni temu donosiły, że jej partnerem będzie nowy w programie tancerz Jakub Lipowski. Plotki te wciąż nie zostały potwierdzone, a tymczasem Oliwia już w stroju do tańca wyznała, jaki powinien być jej partner.

Cierpliwy, wspierający, wesoły, wyluzowany, ale też z drugiej strony wymagający. Żeby zaczynał dzień od kawy ze mną, bo kawa też jest bardzo ważna - daje kopa i dużo energii. I chyba to wszystko

- powiedziała.

Jak myślicie, kto to będzie?

NAJNOWSZE