Iza Małysz zdradziła, dlaczego zgodziła się na Taniec z gwiazdami! Adam ją namawiał

2021-07-21 13:46 kp
Iza Małysz i Adam Małysz
Autor: WBF

Twórcy Tańca z gwiazdami 2021 do ostatniej chwili trzymali w tajemnicy nazwisko jednej z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd tegorocznej edycji. Okazała się nią Iza Małysz, czyli żona naszego najsłynniejszego skoczka, Adama Małysza. Wiadomo, że producenci od lat próbowali namówić Izabelę na udział w show. Ona sama zdradziła, dlaczego zgodziła się właśnie teraz!

Fani Tańca z gwiazdami 2021 nie zawsze entuzjastycznie reagowali na kolejne ogłoszenia uczestników jesiennej edycji show. Producenci postawili tym razem w dużej mierze na gwiazdy internetu, do udziału w programie zapraszając m.in. Kingę Sawczuk, Fit Oldboya czy Sylwię Bombę. W Tańcu z gwiazdami 2021 zatańczy też córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, Oliwia Bieniuk czy też himalaista Denis Urubko.

Żaden z uczestników nie wzbudził jednak wśród widzów tak wielu emocji, jak ostatnia gwiazda, którą ujawnił Polsat. Została nią Iza Małysz, Żony Adama Małysza nie trzeba nikomu przedstawiać - fani skoków narciarskich przez lata mogli obserwować, jak Izabela wspierała swojego męża podczas jego walki na skoczni o najważniejsze tytuły w tej dyscyplinie.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Iza Małysz w Tańcu z gwiazdami 2021

Przez cały okres kariery męża Izabela Małysz pozostawała jednak w cieniu. Żona Adama Małysza nigdy nie przepadała za rozgłosem i zamiast brylować na ściankach, dbała o swoją rodzinę w domu. Nie jest tajemnicą, że twórcy Tańca z gwiazdami od lat próbowali namówić ją na udział w programie. Dlaczego zgodziła się właśnie teraz? Iza zdradziła to w rozmowie z Pomponikiem.

Wielokrotnie otrzymywałam zaproszenia do poprzednich edycji programu. Jednak do tej pory z różnych względów nie byłam gotowa na taki krok. Był też czas w moim życiu, kiedy postanowiłam całkowicie wycofać się z życia publicznego. Kariera sportowa męża, szum medialny, zainteresowanie kibiców, a co się z tym wiąże - również złe tego strony spowodowały, że po prostu chciałam mieć "święty spokój".

- powiedziała.

Teraz nasza córka Karolina wyfruwa z rodzinnego gniazda, mąż angażuje się w pracę i rozwija swoje pasje. Przyszedł więc czas, kiedy i ja mogę skorzystać z tej propozycji i wziąć udział w - mam nadzieję - ciekawej i rozwijającej przygodzie. Dodatkowo, nie mam obecnie aż tylu obowiązków, żeby spędzenie kilku tygodni poza domem było problemem.

- dodała.

Iza Małysz przyznała, że Adam Małysz oraz córka pary, Karolina, od początku namawiali ją na udział w programie. Teraz Izabela najbardziej czeka na możliwość zatańczenia pasodoble - to ten taniec wydaje jej się najbardziej interesujący. A z kim zatańczy? Na razie to tajemnica nawet dla niej.

[Chciałabym zatańczyć] Z doświadczonym tancerzem, który bezboleśnie wprowadzi mnie w tajniki tańca. Oby cechowała go duża wrażliwość, bo sama taka jestem... I może żeby jeszcze był w podobnym wieku, co ja, i dzięki temu był wyrozumiały.

- powiedziała.

Będziecie kibicować jej na parkiecie?

NAJNOWSZE