Oliwia Bieniuk

i

Autor: WBF

Oliwia Bieniuk na Instagramie szczerze o Jakubie Lipowskim. „Odgrywał ważną rolę”

2021-10-28 8:50

Jakiś czas temu swoją przygodę z Tańcem z gwiazdami pożegnała Oliwia Bieniuk. Córka zmarłej Anny Przybylskiej mocno to przeżyła. Teraz na Instagramie zdradziła, że po tanecznej przygodzie wraca do domu do Gdyni. W obszernym wpisie podziękowała wielu osobom za wsparcie, w tym także Jakubowi Lipowskiemu, swego czasu media podejrzewały ich o romans. Co napisała o tancerzu? Przeczytajcie!

Oliwia Bieniuk w programie radziła sobie całkiem nieźle, choć często oceny jurorów nie były zadowalające, to córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka mogła liczyć na wsparcie fanów, którzy chętnie oddawali na nią swoje głosy.

Oliwia Bieniuk z programem pożegnała się krótko przed finałem, co jest niezwykłym osiągnięciem. Już wcześniej dziewczyna zdradzała, jakie ma plany na siebie po zakończonym programie i czy planuje karierę w show biznesie.

Póki co pakuje się i po trzech miesiącach wraca do swojego domu do Gdyni. Nie zapomniała o wszystkim poinformować na Instagramie. To również tam w obszernym wpisie podziękowała za możliwość udziału w programie nie tylko całej produkcji, ale także swojemu koledze z planu.

Swoją drogą pamiętacie, jak niedawno media rozpisywały się na ich temat, sugerując romans? Prawdopodobnie taneczny partner Kingi Sawczuk pozostanie tylko kolegą z programu, za to Lipowski był ostatnio widziany w towarzystwie Wiktorii Gąsiewskiej…

Tak czy inaczej, na Insta Oliwia Bieniuk podziękowała również Jakubowi, pisząc:

Kolejną osoba, która odgrywała ważna role w mojej przygodzie był @jakublipowski dziękuje, że mogłam na ciebie liczyć, że kiedy potrzebowałam pomocy zawsze mi jej udzielałeś!?

Oliwia podziękowała również swojemu partnerowi z parkietu Michałowi Bartkiewiczowi.

Myślicie, że po programie Oliwia i Jakub będą utrzymywać kontakt?

Dawid Kwiatkowski - piosenka Nieważne PIERWSZY RAZ na żywo w ESKA LIVE