Jakub Lipowski o nocy z Wiktorią Gąsiewską: "Dobrze się bawiliśmy"

2021-10-27 18:50 es
Wiktoria Gąsiewska
Autor: WBF Wiktoria Gąsiewska

Nie milkną echa po imprezie przy okazji finału Tańca z gwiazdami. Paparazzi uchwycili, jak Jakub Lipowski i Wiktoria Gąsiewska świetnie się razem bawią. Sprawę zdążył już skomentować były już chłopak aktorki, Adam Zdrójkowski. Teraz do zdjęć odniósł się Jakub Lipowski.

Za nami kolejna edycja show taniec z gwiazdami. Jednak informację o tym, kto zdobył Kryształową Kulę, przyćmiły zdjęcia zrobione przez fotografów na po finałowej imprezie. Bawili się tam nie tylko uczestnicy, ale również osoby związane z programem. Wśród nich byli Jakub Lipowski i Wiktorią Gąsiewska. To właśnie ich ujęcia wzbudziły tyle emocji.

Jeszcze niedawno Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski nie mogli od siebie odkleić rąk. Niedawno jednak aktor przestał obserwować ją na Instagramie, a teraz aktorka bawiła się z tancerzem. Jej były chłopak skomentował już całe zajście.

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Jakub Lipowski komentuje zdjęcia z Wiktorią Gąsiewską

Jakub Lipowski i Wiktorią Gąsiewska zostali uchwyceni na ujęciach przez fotografów po imprezie z okazji finału show Taniec z gwiazdami. Widać wyraźnie, że świetnie się czują w swoim towarzystwie i dobrze bawią. Czy to zwykła przyjaźń, czy może jest tam coś więcej?

Portal Pudelek postanowił zapytać tancerza. Jakub Lipowski odpowiedział bardzo krótko, dbając, by nie powiedzieć jakiejś deklaracji...

Razem z całą ekipą "Tańca z gwiazdami", w tym Wiktorią i jej bratem, spędziliśmy super wieczór. Dobrze się bawiliśmy.

Mówił.

Będzie z tego coś więcej?

NAJNOWSZE