Taniec z gwiazdami: Oliwia Bieniuk ma wsparcie babci. Wspomniała Annę Przybylską

2021-07-29 8:24 kp
Oliwia Bieniuk
Autor: WBF

Emocje związane ze startem Tańca z gwiazdami 2021 są coraz większe. Gwiazdy mają za sobą pierwszą wspólną sesję zdjęciową, a lada dzień dowiedzą się, kim będą ich taneczni partnerzy. Na pierwsze występy z niecierpliwością czekają ich bliscy. Oliwia Bieniuk może liczyć na wsparcie swojej babci i mamy Anny Przybylskiej.

Przed Oliwią Bieniuk jedno z najtrudniejszych zadań w jej raczkującej karierze - zdobycie sympatii widzów i jurorów w Tańcu z gwiazdami 2021. Nastolatka dopiero co zdała maturę, a już może cieszyć się propozycją występu w jednym z najbardziej znanych programów telewizyjnych w Polsce. Z tego powodu Oliwia zdecydowała się na tzw. gap year i zamiast studiów stawia w tym roku na showbiznes.

Media od wielu tygodni interesują się córką Anny Przybylskiej, śledząc wszelkie informacje na jej temat. Ona sama dba o to, by jej życie prywatne zostało z dala od paparazzich, a na jej Instagramie można znaleźć przede wszystkim zdjęcia z kolejnych sesji zdjęciowych z jej udziałem.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Oliwia Bieniuk w Tańcu z gwiazdami 2021

Na występ Oliwii Bieniuk w Tańcu z gwiazdami 2021 czeka nie tylko ponad 200 tysięcy jej fanów z Instagrama, ale i jej bliscy. Oliwia nie ukrywa, że rodzina - na czele z Jarosławem Bieniukiem - trzyma za nią kciuki. Z wypiekami na twarzy jej taneczne popisy będzie śledziła też jej babcia, Krystyna Przybylska.

Moja wnuczka to wysportowana dziewczyna i lubi tańczyć. Ania zapisała ją na zajęcia z baletu już w przedszkolu, a ja bywałam na przedstawieniach z udziałem małej Oliwki. Jestem pewna, że wspaniale poradzi sobie w tym programie

- powiedziała w rozmowie z Pomponikiem mama Anny Przybylskiej.

To będzie dla niej wspaniała przygoda i zabawa. A kiedy ma się bawić, jak nie teraz? Niech robi to, póki może, póki jest młoda! Oby tylko kontuzji nie złapała!Jeśli będzie trzeba, całą bandą przyjedziemy na widownię. Kto wie, czy i babcia nie zatańczy

- dodała.

Zapowiada się niezłe wsparcie! Jak myślicie, jak Oliwia Bieniuk poradzi sobie w Tańcu z gwiazdami 2021?

NAJNOWSZE