Olga Kalicka, Maciej Musiał

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@olgakalicka Olga Kalicka i Maciej Musiał opublikowali wspólne zdjęcie

Gwiazdy

Olga Kalicka i Maciej Musiał znowu razem! Fani oszaleli, gdy zobaczyli post aktorki

2023-10-28 12:03

Olga Kalicka i Maciej Musiał tworzyli niegdyś serialową parę, a widzowie wręcz uwielbiali ten duet. Nawet po latach serial "Rodzinka.pl." budzi wiele pozytywnych odczuć. Nic więc dziwnego, że Olga i Maciej wywołali niemałe poruszenie, gdy w mediach społecznościowych pojawiło się ich wspólne zdjęcie. Zobaczcie, co aktorka ma do przekazania swoim fanom. Wygląda na to, że szykuje się coś spektakularnego!

Serial "Rodzinka.pl" był jedną z ulubionych produkcji Polaków, toteż powstało wiele sezonów, a serial przez niemal 10 lat bawił i wzruszał widzów. Z pewnością wiele osób  rozrzewnieniem wspomina rodzinę Boskich oraz postacie, które przez lata pojawiły się na ekranie. Jedną z nich była Magda, żona Tomka, grana przez Olgę Kalicką. Po latach aktorka spotkała się z Maciejem Musiałem i zdradziła, że trafili wspólnie na plan zdjęciowy. Jakie są szczegóły tego sekretnego projektu?

Eska Summer City - Stare Jabłonki

Olga Kalicka na planie zdjęciowym z Maciejem Musiałem

Olga Kalicka opublikowała na Instagramie serię zdjęć Maciejem Musiałem i dodała następujący wpis: Takie powitanie na planie to ja rozumiem! Niby mieliśmy z Maćkiem długą przerwę, a jednak jakoś wszystko po staremu! - czytamy w poście.

Fani żywo zareagowali na wpis Olgi i od razu chcieli się dowiedzieć w czym biorą udział. Aktorka napisała pod jednym z komentarzy: Czekajcie!! Już niebawem będziemy mieć dla Was niespodziankę - oznajmiła.

Olga Kalicka

i

Autor: Screen/Instagram/@olgakalicka Olga Kalicka na planie zdjęciowym z Maciejem Musiałem

Pojawiło się wiele pytań o "Rodzinkę.pl" i dużo słów nadziei na kontynuację serialu. Olga nie potwierdziła, ani nie zaprzeczyła, ale dodała do relacji wideo, na którym widzimy, jak praca na planie zdjęciowym wre. Na szczegóły odnośnie tego projektu musimy jeszcze zaczekać.