Olga Bołądź

i

Autor: AKPA Olga Bołądź wzięła ślub. Pokazała się w sukni ślubnej

Śluby gwiazd

Olga Boładź wybrała skromną suknię na ślub. Tak wyglądała u boku swojego męża

2024-02-23 12:29

Olga Bołądź wzięła ślub w tajemnicy przed mediami i opinią publiczną, jednak podzieliła się zdjęciami z uroczystości, na których możemy zobaczyć jak aktorka prezentowała się w sukni ślubnej. Olga wybrała skromną, ale bardzo elegancką kreację. Sami zobaczcie.

Olga Bołądź, aktorka znana z takich produkcji, jak "Kobiety mafii" (2018) "Botoks" (2018), czy serialu "Matka" (2023), ma za sobą burzliwe życie uczuciowe. W 2013 roku urodziła syna Bruna, którego ojcem jest tajemniczy Rafał, z którym aktorka rozstała się jeszcze przed narodzinami chłopca. W kolejnych latach spotykała się m. in. z Mikołajem Roznerskim, Sebastianem Fabijańskim, czy Maxem Ryanem. Po wielu latach udało się aktorce ustabilizować swoje życie uczuciowe. Związała się z 7 lat młodszym przedsiębiorcą Jakubem Chruścikowskim, który jest właścicielem kilku warszawskich lokali, w tym gejowskiego klubu Metropolis, czy kawiarni Muszelka. W grudniu 2022 roku, podczas jubileuszowej gali telewizji Polsat, Olga pochwaliła się ciążowymi krągłościami i tym samym potwierdziła, iż spodziewa się kolejnego dziecka. W maju 2023 roku na świat przyszła córka Olgi i Jakuba, która dostała rzadko spotykane imię - Rita.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Związek Olgi Bołądź kwitnie! 7 lat młodszy partner w objęciach gwiazdy

Short Maciej Musiałowski Bestsellery Empiku 2023 - o piosence na Eurowizję | Eska

Olga Bołądź i Jakub Chruścikowski wyprawili wesele w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie

Olga Bołądź i Jakub Chruścikowski przez wiele lat żyli "na kocią łapę". Teraz jednak postanowili przypieczętować swoją miłość ślubem, którego udzielił im prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Wesele odbyło się 21 lutego 2024 roku w Pałacu Kultury i Nauki. Magdalena Lamparska, która towarzyszyła tego dnia młodej parze, wyznała, że To był extra bal! - czytamy pod zdjęciem, opublikowanym przez Olgę na Instagramie.

Olga Bołądź wybrała prosty krój sukni, a Jakub postawił na welurową marynarkę

Olga Bołądź na swój ślub wybrała skromną kreację - suknię na cienkich ramiączkach o prostym, eleganckim kroju, sięgającą do połowy łydki. Do kreacji dobrała satynowe buty w miedzianym kolorze.

Jej ukochany pojawił się uroczystości w czarnych eleganckich butach, czarnych, garniturowych spodniach, białej koszuli i welurowe, ciemnozielonej marynarce, a także muszce.