Olga Bołądź pokazała ciążowy brzuszek. W obcisłej kreacji pozowała fotoreporterom 

2022-12-07 16:11 Joanna Dembek
Olga Bołądź
Autor: AKPA Olga Bołądź pokazały ciążowy brzuszek

Olga Bołądź pojawiła się na jubileuszowej gali telewizji Polsat w czarnej, dopasowanej kreacji, która uwydatniła ciążowe krągłości. Aktorka tym samym potwierdziła, że spodziewa się kolejnego dziecka.

Olga Bołądź, to aktorka, która w ostatnim czasie często pojawiała się w produkcjach kontrowersyjnego polskiego reżysera Patryka Vegi, któremu ostatnio kiepsko wiedzie się w branży filmowej. 38-latka zagrała w Botoksie, czy Kobietach mafii, gdzie wcielała się w role kobiet o mocnym charakterze, a w tym roku premiery miały dwie komedie romantyczne z jej udziałem: Miłość jest blisko oraz Miłość na pierwszą stronę. Oprócz tego zagrała w serialu Matka i filmie Mój dług. Aktorka nie może narzekać na brak propozycji, jednak wszystko wskazuje na to, że niedługo będzie musiała nieco zwolnić tempo, ponieważ już w przyszłym raku na świecie powita swoją drugą pociechę.

Radosna Olga Bołądź pokazała ciążowe krągłości

Olga Bołądź pierwsze dziecko urodziła w 2013 roku. Bruno jest owocem miłości aktorki i Rafała, z którym rozstała się jeszcze przed narodzinami chłopca. Potem zaliczyła kilka nieudanych związków, m. in. z Mikołajem Roznerskim, Sebastianem Fabijańskim, czy amerykańskim filmowcem Maxem Ryanem.

Od dłuższego czasu związana jest z Jakubem Chruścikowskim - warszawskim przedsiębiorcą i właścicielem kilku warszawskich klubów. W tym roku biznesmen świętował 31 urodziny, co oznacza, że jest 7 lat młodszy od swojej wybranki. Można się domyślać, że to właśnie Jakub jest ojcem maleństwa, które wkrótce dołączy do rodziny.

Olga Bołądź, 6 grudnia 2022 pojawiła się na gali z okazji 30-lecia telewizji Polsat, a pozując na ściance pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. Jej delikatne krągłości można było już zauważyć miesiąc wcześniej, podczas premiery filmu Miłość na pierwszą stronę, gdzie pokazała się w obcisłej, czarnej kreacji.

Olga Bołądź
Autor: AKPA Olga Bołądź jest w ciąży!
Julia Wieniawa w Radiu ESKA! Wielka radość gwiazdy z okazji premiery utworu Na Darmo
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE