Olga Bołądź pokazała młodszego chłopaka! "Razem lepiej żyć w ciekawych czasach"!

2020-07-14 20:38 nk
Olga Bołądź
Autor: WBF

Olga Bołądź i Jakub Chruścikowski oficjalnie spotykają się od niedawna. On jest od niej aż o siedem lat młodszy, jednak różnica wieku im najwyraźniej nie przeszkadza. Kim jest nowy chłopak aktorki? Pasują do siebie? Zobaczcie romantyczne zdjęcie, jakim Olga Bołądź pochwaliła się w sieci!

Olga Bołądź to jedna z ciekawszych postaci polskiego show biznesu. Gwiazda polskich filmów i seriali ma na koncie spore sukcesy zawodowe, jednak jej życie osobiste dotąd nie układało się najlepiej. Aktorka ma 7-letniego syna, Brunona, ze swoim byłym partnerem, Rafałem. W 2018 roku spotykała się z Sebastianem Fabijańskim, jednak ten związek zakończył się we wrześniu.

Olga Bołądź ma nowego chłopaka

Olga Bołądź należy do gwiazd, które imponują nam dbałością o ekologię. Pod koniec ubiegłego roku namawiała sławne koleżanki i kolegów do udziału w #BołąźChallenge, polegającego na pokazanie się na ściance w starym ubraniu.

Czyżby Olga Bołądź w końcu trafiła na swoją drugą połówkę? Aktorka pochwaliła się w sieci zdjęciem z nowym chłopakiem.

Swój Instagramowy debiut jako partner Olgi Bołądź Jakub Chruścikowski zaliczył pod koniec czerwca w opublikowanym przez nią krótkim filmiku z Bieszczad. Teraz jednak aktorka postanowiła pokazać go światu z bliska na romantycznym zdjęciu, zrobionym w samochodzie. Na fotce gwiazda czule całuje swojego chłopaka w policzek.

Wspólnie czekamy na wschód słońca. Razem lepiej żyć w ciekawych czasach

- napisała w poście Bołądź.

Kim jest nowy chłopak Olgi Bołądź?

Jakub Chruścikowski to znany warszawski biznesmen. Jest współwłaścicielem kilku klubów w stolicy. Ma 29 lat, a więc jest o siedem lat młodszy od swojej wybranki. Jak widać, różnica wieku wcale im nie przeszkadza!

Ładna para?

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE