Olga Bołądź rzuca wyzwanie innym gwiazdom! Zobacz, kto przyjął #BołądźChallenge!

2019-11-07 14:20 nk
Olga Bołądź
Autor: WBF

Olga Bołądź zaprosiła inne polskie gwiazdy do nowego challenge'u, który sama wymyśliła! Aktorka zachęca polskich celebrytów, by przerwali ten dziwny showbiznesowy zwyczaj zakładania każdej kreacji tylko raz i ubierali się po kilka razy w te same ubrania! Czemu ma służyć taka praktyka? I komu z polskich gwiazd spodobał się pomysł aktorki? Sprawdźcie!

Olga Bołądź postanowiła rzucić wyzwanie swoim koleżankom i kolegom z show biznesu! Zaniepokojona zmianami klimatycznymi aktorka zaapelowała do polskich celebrytów, by przestali ubierać się na każdą imprezę w nowe ciuchy! Aktorka wyjaśnia jednocześnie internautom, że w swojej "prywatnej" szafie ma ciuchy, które nosi wielokrotnie do momentu znoszenia, jednak specyfika jej zawodu sprawiała, że dotąd na oficjalne wyjścia ubierała się za każdym razem w coś innego. Olga Bołądź uważa, że to bezsensowny i szkodliwy z ekologicznego punktu widzenia zwyczaj.

Kto podejmie #BołądźChallenge?

Aktorka, by dać dobry przykład, ubrała się na ściankę w niebieską sukienkę, którą miała na sobie już trzy lata temu podczas oficjalnego wyjścia. Zdjęcia wrzuciła na Instagram i zaapelowała do innych celebrytów, by poszli w jej ślady i nominowali kolejne osoby.

Oto mój challenge, załóż swoją ulubioną sukienkę po raz kolejny na wyjście! Powtarzajmy nasze looki!Wyzywam was, dla matki planety, nośmy nasze rzeczy wielokrotnie! Uwielbiam piękne rzeczy te nowe i te stare i chce je zużywać a nie założyć raz i co dalej? Większość z nas ma pełno ciuchów, które nie wychodzą z mody- to kwestia naszego postrzegania. Wyjdźmy z tych schematów! Potraktujecie przegląd waszej szafy jak przygodę z recyclingiem i przyjmijcie #boladzchallenge
Odkrywajcie swoje ciuchy na nowo.

- napisała na Instagramie Olga Bołądź i dodała, że "osobiście nominuje osoby które zna i lubi, a jak nie zna, to podziwia i ceni". Wśród nominowanych znaleźli się: Magdalena Lamparska, Areta Szpura, Anja Rubik, Edyta Górniak, Magdalena Boczarska, Beata Kozidrak, Katarzyna Zielińska, Kayah, Anita Sokołowska, Mery Spolsky, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Karolina Korwin-Piotrowska, Michał Szpak, Magdalena Cielecka, Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Grochowska, Agnieszka Więdłocha, Agnieszka Sienkiewicz, Julita Olszewska, Dorota Kośmicka Gacke, Katarzyna Grochola, Aleksandra Kwaśniewska, Ralph Kaminski, Agnieszka Dygant, Daria Widawska, Magda Mołek, Bartek Indyka, Margaret, Zofia Zborowska i Aleksandra Domańska.

Wiele gwiazd entuzjastycznie zareagowało na pomysł Olgi Bołądź. Wśród nich są m.in. Anna Czartoryska-Niemczycka, Małgorzata Kożuchowska, Ola Domańska, Anita Sokołowska, Areta Szpura i Sonia Bohosiewicz.

Super!!! Jestem jak najbardziej za tylko póki co w nic nie wchodze z ubrań „ sprzed dwójki dzieci”

- napisała Agnieszka Sienkiewicz.

Nie ma mnie na liście Twoich nominacji 💔zgłaszam swoją kandydaturę 💪😘

- stwierdziła Roma Gąsiorowska.

Coś nam się zdaje, że polskie gwiazdy rozpoczną nowy trend, być może na miarę światową?! Myślicie, że już nidługo wytykane palcami będą te, które ubiorą się na "ściankę" w coś nowego? ;)

Wyświetl ten post na Instagramie.
Oto mój challenge, załóż swoją ulubioną sukienkę po raz kolejny na wyjście! Powtarzajmy nasze looki!Wyzywam was, dla matki planety, nośmy nasze rzeczy wielokrotnie! Uwielbiam piękne rzeczy te nowe i te stare i chce je zużywać a nie założyć raz i co dalej? Większość z nas ma pełno ciuchów, które nie wychodzą z mody- to kwestia naszego postrzegania. Wyjdźmy z tych schematów! Potraktujecie przegląd waszej szafy jak przygodę z recyclingiem i przyjmijcie #boladzchallenge Odkrywajcie swoje ciuchy na nowo. Każdy kto ma ochotę niech się przyłącza i nominuje dalej. Osobiście nominuje osoby które znam i lubię a jak nie znam to podziwiam i cenie😻 @magdalamparska @areta @anja_rubik @edytagorniak @magda_boczarska @beatakozidrak @katarzynazielinska @kayah_official @anita_sokolowskaa @meryspolsky @paulinasmaszczkurzajewska @karolinakp @michal_szpakofficial @cielecka_magda.official @malgorzatakorzuchowska @agnieszkagrochowska_official @agnieszka.wiedlocha.official @agnieszka_sienkiewicz_official @d.kosmicka @julita666.pl @katarzynagrochola_official @aleksandraleksandrowna @ralphkaminski @agnieszka_dygant_official @daria_widawska @magda_molek @bartek_indyka @margaret_official @margaret_official @zborowskazofia @aleksandra.domanska #boladzchallenge #recykling #ecofriendly #secondlifefashion @viviennewestwood #fortheplanet Obiecuje więcej powrotów do starych stylizacji! Zaczęłam od rzeczy Vivienne Westwood - projektantki i eko aktywistki dziękuje mojej przyjaciółce i stylistce @sandellstyling #hair wtedy i dziś @aleksandraoleczekhairstylist #makeup wtedy i dziś @sylwiarakowskamakeup - pewne rzeczy się nie zmieniają 🖤 #withlove #olgaboladz Post udostępniony przez Olga Bołądź (@olgaboladz_official)
NAJNOWSZE