Ola Kot na egzotycznych wakacjach! Na zdjęciach pokazała sporo! [FOTO]

2019-12-07 16:00 DR
Ola Kot na egzotycznych wakacjach
Autor: Ola Kot / Instagram Ola Kot na egzotycznych wakacjach

Dla Oli Kot ostatnie miesiące były czasem wytężonej pracy. To dlatego prezenterka Eska TV postanowiła oderwać się od rzeczywistości i wybrać się ze swoim partnerem na egzotyczne wakacje. Zakochani wybrali się na Seszele. Fotorelację z ich wypoczynku możecie zobaczyć na Hotplota.pl.

Ola Kot w ostatnich miesiącach skupiała się na pracy, a miała jej naprawdę dużo. Najwięcej czasu Ola poświęcała na treningi do programu „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami”. Jednak oprócz tego Ola miała swoje codzienne obowiązki – przygotowywała w całej Polsce programy do Eska TV, a także „Bywanie na dywanie”, w którym Ola z całą ekipą opisuje widzom życie gwiazd. I choć wielu może się wydawać, że „taka praca to nie praca”, uwierzcie, że jest to mega męczące. Nic więc dziwnego, że Olka postanowiła trochę odpocząć dosłownie od wszystkiego.

Razem ze swoim partnerem, Wiktorem, Ola wybrała się na egzotyczne wakacje. Zakochani byli na Seszelach, gdzie z pewnością odpoczęli za wszystkie czasy. I choć początkowo pogoda płatała im figle, później było już tylko lepiej. Zobaczcie fotki, którymi Ola podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie.

I jak podobają Wam się egzotyczne wakacje Oli Kot? Też jej trochę zazdrościcie? ;)

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE