Ola Hamkało egzotycznym tańcem rozpaliła scenę. Fanów zatkało: "Dziewczyno, jesteś płonącym ogniem"

2022-07-06 16:00 Joanna Dembek
Aleksandra Hamkało
Autor: AKPA Aleksandra Hamkało zaskoczyła fanów egzotycznym tańcem

Ola Hamkało dała popis swoich tanecznych umiejętności poruszając się w rytm afrykańskich rytmów. Nikt się tego nie spodziewał. Pod postem pojawiły się tysiące lajków i ponad sto pozytywnych komentarzy.

Ola Hamkało pojawiła na wydarzeniu w jednym z warszawskich klubów, na którym wystąpiła senegalska formacja Mark Ernestus’ Ndagga Rhythm Force. Aktorka pojawiła się na scenie prezentując swoje taneczne umiejętności, jednak takich ruchów nikt się nie spodziewał.

Internauci oczarowani Olą Hamkało, która pokazała egzotyczne ruchy

Ola Hamkało pojawiła się na wydarzeniu, gdzie folkowy zespół zaprezentował muzykę graną na afrykańskich bębnach. Żywiołowa muzyka porwała do tańca Olę Hamkało, która z uśmiechem na twarzy zaczęła energicznie się poruszać wywołując wśród publiczności bardzo pozytywną reakcję. Były oklaski i okrzyki radości.

Kiedy wideo pojawiło się w sieci, odzew okazał się ogromny. Tysiące obserwatorów polubiło filmik, a pod postem można przeczytać same pozytywne komentarze.

Dżizassss, Dziewczyno, jesteś płonącym ogniem. Jak Ty się bosko ruszasz (wiedziałam o tym od "Big Love", no ale TO). Petarda - napisał zachwycony fan.

Ciary mam! - czytamy w komentarzach

Wow! Wymiatasz jak 100% Afroamerykanka - pochwaliła Olę użytkowniczka Instagrama.

Najseksowniejsza i najbardziej kobieca! Uwielbiam od lat - dodał kolejny użytkownik.

Co za ogień w drobnym ciele - zachwycał się fan.

Ola Hamkało urodziła się 19 października 1988 roku. Aktorka cieszy się ogromną sympatią Polaków i choć pierwszy raz na ekranie pojawiła się jako 3-latka, największą popularność przyniosła jej rola Emilii w filmie "Big Love" z 2012 roku, gdzie zagrała się u boku Antoniego Pawlickiego. Odważna produkcja o namiętności i młodzieńczej miłości skradła serca wielu widzów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Taniec z gwiazdami 2022 - dwóch mężczyzn w duecie. Kim jest pierwsza w historii jednopłciowa para?

IGA ŚWIĄTEK #1GA, DODA vs IMPLANTY, PIES KARMEL TRENUJE, AUTEM NA URLOP | ESKA XD #052
NAJNOWSZE