North West z KOLCZYKIEM W NOSIE! Kanye West zgodził się na TO?! [ZDJĘCIA]

2019-11-19 15:38 nk
North West
Autor: FR33763 AP/Associated Press/East News

Kim Kardashian żaliła się ostatnio mediom, że jej mąż jest surowym ojcem, który nie pozwala 6-letniej córce nosić makijażu i zbyt krótkich bluzeczek. W takim razie bardzo ciekawe, że raper zgodził się, by mała North West miała kolczyk w nosie, i to podczas nabożeństwa w kościele! Ktoś rozumie kryteria, jakimi kieruje się Ye, ustalając zasady dla swoich dzieci?! Zobaczcie zdjęcia Nori!

Kim Kardashian żaliła się niedawno, że jej świeżo nawrócony mąż, Kanye West, wprowadził w domu nowe zasady. 6-letnia North West, której dotąd było wolno wszystko, nagle dostała od taty zakazy. Nie wolno jej malować się i nosić za krótkich bluzek. Choć sama Kim Kardashian, co nie jest wielkim zaskoczeniem, nie widzi przeciwwskazań, by jej dziecko nakładało sobie makijaż na buzię i pokazywało ciało przed obcymi ludźmi i fotoreporterami, raper jest nieugięty! Ciekawe więc, jak Nori przebłagała go, by pozwolił jej na TO!

North West ma KOLCZYK W NOSIE

Kim Kardashian i Kanye West zabrali najstarsze dziecko do miasta Lakewood w Kalifornii, gdzie swoje nabożeństwa odprawia popularny miejscowy pastor, Joel Osteen. Oczywiście udział sławnej rodziny ściągnął do tamtejszego kościoła niemałe tłumy wiernych i dziennikarzy.

Szczególną uwagę podczas spotkania prasowego przykuwała mała North West. Sześciolatka odwiedziła bowiem kościół w Lakewood z kolczykiem w nosie! Ozdoba pewnie była jedynie atrapą, niewymagającą przekłuwania nosa, jednak trzeba przyznać, że to dość kontrowersyjna ozdoba, jak na tak małe dziecko. Nie zastanawia Was, jakimi kryteriami kieruje się Kanye West, ustalając zasady dla swoich dzieci?!

NAJNOWSZE