Kim i Kourtney Kardashian kolejny raz się pokłóciły! Kim uważa siostrę za złą matkę?!

2019-11-18 13:30 AM
Siostry Khloe Kardashian, Kim Kardashian, Kourtney Kardashian
Autor: Xavier Collin/Image Press Agency/BWP Media/East News

Kim i Kourtney Kardashian od pewnego czasu nie mają ze sobą po drodze. Siostry dość często się kłócą. Teraz znów mają do siebie problem. Tym razem poszło o urodziny ich dzieci. Kardashianki chciały je wspólnie wyprawić, jednak każda miała na to inną wizję i tu pojawiły się schody…

W najnowszym odcinku reality show „Z kamerą u Kardashianów” rodzina zastanawiała się nad zorganizowaniem przyjęcia urodzinowego dla North West i Penelope Disick, córki Kourtney i Scotta. Kim planowała zrobić imprezę w stylu Candy, na imprezie miało być mnóstwo cukierków. Pomysł nie spodobał się Kourtney, która jest zwolenniczką zdrowego trybu życia i tego samego oczekuje od swoich dzieci! Siostry kolejny raz się pokłóciły.

Kourtney sam pomysł urodzinowego przyjęcia bardzo się spodobał, jednak marzyła ona o poczęstowaniu gości zdrowymi przekąskami. Dzieci więc nie doświadczyłyby przywileju zjedzenia cukierków czy chipsów! Kourt stwierdziła, że wszystkie przekąski, które zaproponowała Kim to „paskudne rzeczy z barwnikami spożywczymi”.

„Jest szalona. Tak ona naprawdę jest szalona. Chce zorganizować przyjęcie w stylu Candyland, ale bez słodyczy. To po prostu nie jest w moim klimacie”. – mówiła Kim.

KHLOE KARDASHIAN POGODZIŁA SIOSTRY

Starsza Kardashianka nawet nie myślała o tym, by ulec siostrze. Kim w ostateczności zaczęła planować osobne przyjęcie urodzinowe. Całą sprawę ogarnęła Khloe Kardashian, która porozmawiała z siostrami i pomogła im rozwiązać problemy! Koniec końców Kourtney przeprosiła Kim za swoje zachowanie i wyjaśniła jej, że miała na uwadze tylko zdrowie dzieci.

Myślicie, że Kourtney przesadza, czy może dobrze, że jest tak surową mamą?

Ps. Ciekawe, co na jej temat naprawdę myśli Kim! 😉

NAJNOWSZE