Normani, Teyana Taylor

i

Autor: Youtube.com/ MTV

Normani, Teyana Taylor i Madonna zasypane skargami. Przesadziły na MTV VMA?

2021-09-20 22:02

Podczas tegorocznego rozdania nagród MTV VMA na scenie pojawiły się m.in. Normani, Teyana Taylor, a także Madonna. Pani pokazały się w kontrowersyjnych strojach i zrobiły nie mniej kontrowersyjne show. Po emisji relacji z MTV VMA Federalna Komisja Łączności została zasypana skargami!

Tegoroczna gala MTV VMA przejdzie do legendy! Chociaż od rozdania nagród minęło już trochę czasu, emocje wciąż nie opadły. Okazuje się, że impreza wywołała spore kontrowersje i oburzenie.

Podczas MTV VMA na scenie występowało mnóstwo gwiazd. Pokazały się m.in. Normani, Teyana Taylor i Madonna. Po ich show Federalna Komisja Łączności została zasypana skargami!

ESKA XD #031 - FIGURA MODELKI/TANCERKI, REMIZA, NAJDŁUŻSZY STATEK KOSMICZNY

MTV VMA: Normani, Teyana Taylor i Madonna przesadziły?

Podczas tegorocznej gali MTV VMA Normani i Teyana Taylor zaprezentowały się światu w bardzo odważnej choreografii. Taylor pojawiła się na konstrukcji przypominającej krzyż, a Normani wskoczyła na nią, wykonując erotyczne ruchy.

TMZ donosi, że nie spodobało się to wielu widzom. Oto przykładowe skargi, jakie wpłynęły do Federalnej Komisji Łączności:

Ile lat mają zagraniczne gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Blake Shelton?

- Ten program był emitowany o godzinie 21:00, nasze dzieci oglądały z nami telewizję. Musieliśmy zmusić ich do opuszczenia pokoju podczas tej ceremonii porno.

- To było tak ekstremalne, że NIGDY nie powinno być dozwolone w żadnym programie telewizyjnym.

- Musiałem zmieniać kanały, żeby mój 12-letni syn tego nie oglądał

- Normani poruszała się w górę, aż była w stanie przykleić krocze bezpośrednio do twarzy Taylor i na oczach moich córek pokazując seks oralny

Kontrowersję wzbudziła także Madonna. Autor skargi z Illinois twierdzi, że ​​garderoba gwiazdy była zbyt ryzykowna, a MTV popełniło wielki błąd, nie wydając ostrzeżeń dla dzieci w odniesieniu do treści zaprezentowanych podczas rozdania nagród.

Zobacz też: