Gala MTV VMA: Machine Gun Kelly i Conor McGregor się poszarpali! [WIDEO]

2021-09-13 16:02 es
Machine Gun Kelly i Conor McGregor
Autor: east news

Machine Gun Kelly i Conor McGregor sprawili, że o tegorocznym MTV VMA będziemy mówić jeszcze głośniej. Wszystko wydarzyło się na czerwonym dywanie, więc zdarzenie nagrały kamery... Machine Gun Kelly i Conor McGregor poszarpali się podczas gali! O co poszło?

Gala MTV VMA to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych. Po trudnych czasach pandemii z utęsknieniem wyczekiwaliśmy gali z prawdziwego zdarzenia. Gwiazdy zadbały o to, byśmy po wszystkim mieli o czym plotkować. Kourtney Kardashian i Travis Barker pokazali wszystkim, że ich związek ma się doskonale... Jednak to ich przyjaciele są teraz na ustach wszystkich.

Megan Fox i Machine Gun Kelly uwielbiają pozować razem na czerwonym dywanie. Publiczne okazywanie uczuć to ich specjalność! Tym razem aktorka zadbała także o to, by jej kreacja przyciągała wzrok. Megan Fox postanowiła pokazać się praktycznie nago!

Jednak to Machine Gun Kelly zgarnął większość uwagi...

ESKA XD #031 - FIGURA MODELKI/TANCERKI, REMIZA, NAJDŁUŻSZY STATEK KOSMICZNY

Machine Gun Kelly i Conor McGregor poszarpali się na czerwonym dywanie

Wydawałoby się, że w świecie eleganckich gwiazd o takim zachowaniu nie może być mowy... A jednak! Machine Gun Kelly, Conor McGregor i ich szarpanina na czerwonym dywanie są najważniejszym tematem po gali MTV VMA.

Machine Gun Kelly z Megan Fox oraz Conor McGregor z Dee Devlin pozowali jeszcze przed rozpoczęciem gali. W pewnym momencie panowie na siebie ruszyli! Doszło do szarpaniny między muzykiem a zawodnikiem MMA. Megan Fox próbowała ich rozdzielić i na szczęście miała w tym wsparcie ochroniarzy.

A ponieważ na czerwonym dywanie roiło się od dziennikarzy i fotografów, wszystko zostało nagrane:

Dlaczego Machine Gun Kelly i Conor McGregor się poszarpali podczas gali MTV VMA?

Podobno poszło o... zdjęcie. Conor McGregor miał poprosić Machine Gun Kelly o wspólną fotkę, a ten go olał. Jednak rzecznik prasowy muzyka informuje, że żadnej takiej prośby nie było. Natomiast przedstawiciel McGregora przekonuje, że sportowiec nie wie, kim jest Kelly i upierał się, że to nie jego klient rozpoczął bójkę.

Quiz o Megan Fox

Pytanie 1 z 7
Megan zaczęła przygodę z teatrem oraz tańcem w wieku 5 lat.

Zobacz też:

NAJNOWSZE