Noah Cyrus o dorastaniu w cieniu Miley: “Moja siostra promieniem słońca, ja chmurą deszczu”

2020-05-20 11:54 mw
Noah Cyrus
Autor: JAVI, HEDO, GICA/Backgrid/East News

Z okazji wydania nowej piosenki "The End of Everything" Noah Cyrus podzieliła się wspomnieniami na temat dorastania u boku słynnej starszej siostry. Podczas sesji Instagram Live Noah zdradziła, jak czuła się będąc porównywaną do Miley i jakie piętno odcisnęło na niej wychowywanie się w jej cieniu.

W miniony piątek w sieci ukazała się nowa piosenka Noah Cyrus "Young & Sad". Młodsza siostra Miley śpiewa w nim m.in. o tym, jak to jest dorastać w cieniu wielkiej gwiazdy. 

Z okazji wydania EP-ki Noah Cyrus opowiedziała o tym w swojej sesji Instagram Live. Młodsza siostra Miley Cyrus w szczerej rozmowie zdradziła, że wychowywanie się u jej boku nie było łatwe i prawdopodobnie na zawsze odcisnęło to na niej swoje piętno. 

"MOJA SIOSTRA PROMIENIEM SŁOŃCA, JA DESZCZOWĄ CHMURĄ"

W swojej nowej piosence Noah Cyrus śpiewa: "My sister's like sunshine, bringing good light wherever she'll go/ and I was born to rain clouds, blessed in her shadows" ("Moja siostra jest jak promienie słońca, niosące dobre światło dokądkolwiek pójdzie / a ja urodziłam się w deszczowych chmurach, błogosławiona w jej cieniach").

Co miała na myśli Noah pisząc te słowa?

Noah Cyrus nie ukrywa, że przez całe dzieciństwo i okres dojrzewania czuła, że znajduje się w cieniu swojej słynnej siostry. Co więcej, prawdopodobnie Noah zdaje sobie sprawę, że nigdy z tego cienia nie wyjdzie.

Zawsze czułam, że jestem tą osobą, która g**o wszystkich obchodzi - w każdym razie według tego, co ludzie mówili mi w sieci

- wspomina Noah Cyrus.

Wychowywanie się w tej rodzinie było ciężkie, nie było łatwo być młodszą siostrą Miley.

To było absolutnie nie do zniesienia. I dlatego piszę, że moja siostra jest jak słońce, niosące dobre światło dokądkolwiek pójdzie, a ja urodziłam się w chmurach deszczu w jej cieniu. Ponieważ dlatego wszyscy zawsze mi mówią, że bez względu na wszystko, pozostanę w tym cieniu

- kontynuuje młodsza siostra Miley Cyrus.

Noah wyjaśnia też, że zdobyła się na to bardzo gorzkie wyznanie, ponieważ bardzo chciała się otworzyć i jednocześnie zostawić ten temat za sobą.

To duża część mojego życia i prawdopodobnie nie będę już o tym więcej mówić

- tłumaczy.

Hotplota.pl: ślub Lady Gagi; Katy Perry nago; książka Emily Ratajkowski

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE