Miley Cyrus w dresie Gucci i Cody Simpson na "psich zakupach" [ZDJĘCIA]

2020-05-18 15:45 mw

Według niektórych plotek Miley Cyrus i Cody Simpson planują w niedalekiej przyszłości wziąć ślub. Choć wydaje się to mocno nieprawdopodobne, bo ze ślubem z Liamem Hemsworthem Miley czekała aż 10 lat, to jednak nie da się ukryć, że związek artystki z australijskim piosenkarzem rozwija się w zawrotnym tempie. To już nie tylko gorący romans i filmiki na Insta, ale także tak "przyziemne" sprawy, jak wspólne zakupy w sklepie zoologicznym. Fotoreporterzy uwiecznili właśnie jeden z takich momentów...

Czy Miley Cyrus i Cody Simpson stworzą trwały związek, czy też - jak twierdzą niektórzy - romans artystki z Australijczykiem to tylko chwilowy kaprys albo zemsta na Liamie? 

Patrząc na najnowsze zdjęcia tej pary możemy chyba zaryzykować stwierdzenie, że Cody na dobre zagościł w życiu Miley. 

MILEY I CODY NA PSICH ZAKUPACH

W sieci pojawiły się właśnie fotki zrobione przed jednym ze sklepów zoologicznych w Los Angeles. Na zdjęciach widzimy, jak Miley Cyrus i Cody Simpson pakują do samochodu górę zakupów. Para artystów kupiła m.in. psie posłania, miski i karmę.  

Miley Cyrus i Cody Simpson oczywiście nie zapomnieli o obowiązkowym zakryciu ust i nosa: Cody robił zakupy w maseczce ochronnej, a Miley w założonej na twarz chuście. Oboje ubrani byli na luzie: Cody Simpson w szorty, a jego dziewczyna w dres marku Gucci.

Nie wiemy niestety, czy zakupy ze sklepu zoologicznego przeznaczone są dla psów piosenkarki, czy może dla innych zwierzaków. Wiadomo, ze artystka jest wielką miłośniczką czworonogów i wiele razy pomagała przeróżnym fundacjom i schroniskom. 

Zobaczcie fotki!

Hotplota.pl: ślub Lady Gagi; Katy Perry nago; książka Emily Ratajkowski

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE