Nikkie de Jager z Nikkie Tutorials zrobiła coming out! Jest transpłciowa i była szantażowana

2020-01-14 10:47 mw
Nikkie Tutorials robi coming out
Autor: youtube.com / Nikkie Tutorials

Holenderka Nikkie de Jager, autorka słynnego vloga NikkieTutorials, rozpoczęła rok 2020 od wielkiego coming outu! Gwiazda YouTube w specjalnym filmie przyznała, że jest osobą transpłciową! Co dokładnie powiedziała Nikkie i co w reakcji na jej wyznanie piszą fani w komentarzach na YouTube? Sprawdzamy temat, który od kilkunastu godzin porusza cały YouTube!

Nie minęła jeszcze połowa stycznia 2020 roku, a YouTube ma już swoją pierwszą aferę. Ktoś szantażował youtuberkę Nikkie de Jager! Zastraszana autorka vloga NikkieTutorials postanowiła zrobić coming out!

O sprawie piszą niemal wszystkie największe światowe serwisy, a najnowszy film na kanale NikkieTutorials, w którym Nikkie de Jager opowiada o swoim najskrytszym sekrecie, ma już ponad 14 milionów wyświetleń.

Autorka popularnego kanału NikkieTutorials wyznała w nowym wideo, że jest osobą transpłciową! Nikkie de Jager przyznała też, że zdecydowała się ujawnić ten fakt, ponieważ była szantażowana. Ktoś groził vlogerce, że zdradzi jej tajemnicę i żądał pieniędzy za milczenie!

W opublikowanym 13 stycznie nagraniu zatytułowanym "I'm Coming Out" Nikkie de Jager mówi m.in.:

Dzisiaj jestem tutaj, aby podzielić się z wami czymś, co zawsze chciałam wam w końcu przekazać, ale na własnych warunkach i innych okolicznościach. Ale wygląda na to, że ta szansa została mi odebrana.

Dzisiaj odbieram władzę i chcę wam coś wyznać.

W trwającym ponad 17 minut nagraniu na YouTube Nikkie de Jager opowiedziała, że już od dziecka wiedziała, że urodziła się dziewczynką.

Urodziłam się w niewłaściwym ciele, co znaczy, że jestem transpłciowa

- mówi autorka vloga Nikkie Tutorials.

KIM JEST AUTORKA NIKKIE TUTORIALS?

Nikkie de Jager pochodzi z Holandii i ma 25 lat. Autorka popularnego vloga przyszła na świat 2 marca 1994 rok (ciekawostka: to dzień po narodzinach Justina Biebera).

Nikkie de Jager prowadzi na YouTube kanał o nazwie NikkieTutorials. Jest to jeden z najpopularniejszych kanałów o tematyce beauty. Vlogerka jest obecna na YT od 2008 roku, ale prawdziwą popularność zyskała mniej więcej 5 lat temu. Jej cykl "The Power of Makeup" szybko zyskał wielu fanów. W swoich filmach Nikkie pokazuje twarze sprzed i po zrobieniu makijażu, inspirując fanów do ciekawych metamorfoz.

Na początku roku 2020 kanał NikkieTutorials ma ponad 12,5 miliona subskrybentów.

Wyświetl ten post na Instagramie.
I’m coming out. 💖 link in bio! Post udostępniony przez NikkieTutorials (@nikkietutorials)

KIM JEST OSOBA TRANSPŁCIOWA?

Transpłciowość (z ang. transgender) to określenie używane do opisania osób, których tożsamość płciowa różni się od zachowań i odczuć przypisanych kulturowo do płci, z którą te osoby przyszły na świat. Transpłciowość może oznaczać np., że dana osoba urodziła się mężczyzną, jak Nikkie de Jager, ale w rzeczywistości czuje się kobietą. Nie zawsze jednak jest to takie oczywiste - czasami osoby transpłciowe nie określają wprost swojej płci (tzw. osoby niebinarne).

NAJNOWSZE