Zayn Malik i Gigi Hadid "próbują" stworzyć związek. Wiadomo, od kiedy znów się spotykają!

2020-01-14 10:41 kp
Zayn Malik, Gigi Hadid
Autor: DIGGZY / SplashNews.com/East News

Wspólne pojawienie się Zayna Malika i Gigi Hadid w dniu jego urodzin rozgrzało fanów do czerwoności. Po ostatnim rozstaniu pary niewiele osób wierzyło, że będziemy mieli okazję jeszcze kiedykolwiek zobaczyć ich razem. Jak jednak widać, stara miłość nie rdzewieje. Czy tym razem im się uda? Zayn i Gigi są gotowi walczyć o związek!

Zayn Malik i Gigi Hadid mają za sobą bardzo bogatą przeszłość. Para związała się po raz pierwszy pod koniec 2015 roku i od tamtego czasu kilkakrotnie rozstawała się i schodziła. Po raz ostatni Zayn i Gigi zerwali w styczniu 2019 roku - wtedy powodem miały być problemy psychiczne wokalisty i rosnąca izolacja Gigi od jej znajomych. Najwyraźniej jednak para nie może bez siebie żyć, bo rok później znów widujemy ich razem.

Jak donoszą zagraniczne media, Zayn Malik i Gigi Hadid już od kilku miesięcy byli w ciągłym kontakcie i regularnie się spotykali. Zasygnalizowała to niedawno sama Gigi, która chwaliła się na Instagramie, że przygotowuje danie z przepisu mamy piosenkarza.

Zayn Malik i Gigi Hadid znowu razem

Jaki jest dziś status związku Zayna Malika i Gigi Hadid? Fani zastanawiają się nad tym, odkąd zobaczyli piosenkarza 12 stycznia pod rękę z piękną modelką, świętującego swoje urodziny. Jak twierdzą znajomi pary, Zayn i Gigi są na razie ostrożni w określaniu swojej relacji.

Są razem od niedawna. Od trzech miesięcy próbowali sprawić, żeby to zadziałało, ale nie spieszą się, jest stabilnie

- mówi rozmówca Us Weekly.

Jedno jest pewne - Zayn Malik i Gigi Hadid jak wcześniej nadal będą bardzo chronić swojej prywatności. Nadmierne zainteresowanie mediów było od początku jednym z największych problemów pary, które pośrednio doprowadziło do ich rozstania.

Czy tym razem im się uda?

NAJNOWSZE