Karolina Sztafa nie żyje

i

Autor: Beata Zawadzka/East News Karolina Sztafa zmarła w wieku 35 lat.

Nie żyje uczestniczka polskiego Big Brothera. Karolina Sztafa miała zaledwie 35 lat

2022-11-22 9:43

Karolina Sztafa nie żyje. Doskonale mogą znać ją fani programu Big Brohter. Młoda kobieta wystąpiła w ostatniej, 7. edycji, która emitowana była na antenie TVN7 w 2019 roku. Odeszła mając zaledwie 35 lat, a poinformowała o tym jej koleżanka z reality show. Czy wiadomo, jaka była przyczyna śmierci Karoliny?

Karolina Sztafa dala poznać się Polakom zaledwie 3 lata temu. We wrześniu 2019 roku została uczestniczką reality show Big Brother. Do domu Wielkiego Brata weszła jako pierwsza i od razu zapadła w pamięć widzów. Choć z programu odpadła już po 2 tygodniach, fani Big Brothera uważają, że była jedną z najbardziej wyrazistych postaci 7. edycji. Poznali ją jako osobę otwartą, która nigdy nie bała się mówić tego, co myśli. Przez to też jej słowa często wywoływały kontrowersje. Jej śmierć była niespodziewana. Osierociła dwie córki. Tę straszną nowinę przekazała inna uczestniczka Big Brothera - Anna Klimpel. 

ZOBACZ TAKŻE: Nicki Aycox nie żyje. Aktorka znana z serialu "Nie z tego świata" miała zaledwie 47 lat

Muzycy, którzy odeszli za wcześnie... (Avicii, Chada, XXXtentacion, Big Scythe) | ESKA XD - Ale to już było! #58

Karolina Sztafa nie żyje. Miała 35 lat

Anna Klimpel poinformowała o śmierci koleżanki z Big Brothera za pośrednictwem Instagrama. 

Dzisiaj w nocy odeszła nasza koleżanka Karolina Sztafa. Z całego serca współczuję jej bliskim i rodzinie. Spoczywaj w spokoju, Karola. Całe szczęście, że zdążyłaś odpuścić przeszłość i brałaś od życia jak najwięcej tu i teraz. Na pewno byłaś cudowną mamą. Z pewnością chciałaby, aby każdy ją zapamiętał uśmiechniętą i z makijażem. Lubiła świecić i przyciągać uwagę - napisała na Instastories.

Co wiadomo na temat przyczyn śmierci?

Karolina Sztafa - przyczyny śmierci

Powód śmierci Karoliny Sztafy nie jest do końca jasny, jednak wiadomo, że zmagała się z chorobą. 

Znam mało szczegółów na temat odejścia Karoliny. Zabrała ją choroba. Nie zadawajcie mi proszę pytań na ten temat. Dbajcie o siebie i swoich bliskich. Pomódlcie się za Karolinę - napisała Anna Klimpel.