Nie żyje pies Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz. Beckham wytatuował sobie jego podobiznę!

2021-10-17 13:01 AM
Brooklyn Beckham, Nicola Peltz
Autor: Berzane Nasser/ABACA/Abaca/East News

Na Instagramie zarówno Nicoli Peltz, jak i Brooklyna Beckhama pojawił się bardzo smutny wpis. Nie żyje ukochany pupil pary. A jeszcze kilka dni temu, Brooklyn wytatuował sobie podobiznę czworonożnego przyjaciela.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz przechodzą przez trudny czas. Każdy, kto miał zwierzaka, doskonale wie, jak bolesna jest śmierć ukochanego pupila.

Na Instagramie zarówno młodego Beckhama, jak i jego ukochanej Nicoli Peltz pojawił się wzruszający wpis. Ich pies Frankie nie żyje.

Mój anioł Frankie poszedł do nieba i nie mogę uwierzyć w to, że już więcej go nie pocałuję. Był tak pełen energii i szczęścia. Był najmilszym psem, jakiego kiedykolwiek spotkałam. Fakt, że stałam się jego mamą, jest jedną z tych rzeczy, z których jestem dumna. Tak bardzo za nim tęsknię, moje serce nigdy już nie będzie takie samo.

Tak bardzo cię kocham Frankie i wiem, że kiedyś cię zobaczę.

Dziękuję za twoją miłość.

– brzmiał wpis, do którego Nicola dołączyła kilka zdjęć.

W podobny sposób swój ból wyraził na Instagramie Brooklyn Beckham:

Frankie był najsilniejszym i najmilszym psem, jakiego kiedykolwiek spotkałam. Był taki delikatny i to był zaszczyt być jego tatą. Tak bardzo za tobą tęsknię mój chłopcze ❤️ Tak bardzo cię kocham.

Do serii zdjęć, Broolyn Beckham dołączył także zdjęcie tatuażu, na którym jest podobizna psa. Tatuaż wykonał zaledwie kilka dni temu…

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live

Zobacz też: 

NAJNOWSZE