Zazdrościcie księżnej Kate? TA lista zakazów Was przerazi

2021-10-16 20:05 AM
księżna Kate
Autor: Rex Features/East News

Kate Middleton, choć uzyskała tytuł księżnej, nie ma łatwego życia. Życie na świeczniku, ciągła opinia mediów i ekspertów, liczne podróże to nie jest lekki kawałek chleba. A do tego wszystkiego dochodzi jeszcze królewska etykieta. Lista zakazów, których Kate musi przestrzegać, przyprawia o zawrót głowy…

Miano księżnej wielu osobom kojarzy się z luksusowym, wystawnym życiem. Brak zmartwień i ogólna beztroska to jeden z mitów, jaki krąży po świecie. Od pewnego czasu media prześwietlają życia członków rodziny królewskiej i próbują uświadomić osoby spoza tego kręgu, że ich życie w niczym nie przypomina sielanki.

Najbardziej odczuwają to kobiety, które poślubiają książąt. Mowa tu o księżnej Kate – żonie Williama oraz Meghan Markle, żonie księcia Harry’ego.

W mediach pojawiła się przykładowa lista zakazów, jakie obowiązują księżną Kate.

Czego więc nie może robić żona księcia Williama?

Na wstępnie pojawia się odpowiedź, dlaczego w mediach społecznościowych księżna Kate oraz Meghan Markle nie prowadzą własnych kont. Otóż nie mogą. To jeden z zakazów, podobnie jak robienie selfie czy uwaga… zakładanie butów na koturnie.

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live

Czego nie może jeść księżna Kate?

Kolejny zaskakujący zakaz dotyczy jedzenia. Jak podaje były szef kuchni pałacu Darren McGrady, księżna Kate ma zakaz jedzenia na obiad makaronu, ryżu czy ziemniaków. Skorupiaki również odpadają!

Na talerzu u księżnej znaleźć nie może się także foie gras, czyli tzw. pasztet strasburski, produkt robiony ze stłuszczonych wątróbek kaczych i gęsich.

Skąd tak radykalne podejście do jedzenia? Były szef kuchni twierdzi, że zasada została wdrożona, ponieważ królowa nie lubi węglowodanów, więc nie podaje się ich do obiadu.

A jeśli chodzi o skorupiaki, członkowie rodziny mają zakaz ich spożywania z obawy przed zatruciem pokarmowym.

Jesteście zaskoczeni?

NAJNOWSZE