Nie żyje ojciec Blake Lively! Na co zmarł aktor Ernie Lively?

2021-06-11 13:00 AM
Blake Lively
Autor: David Fisher/REX/Shutterstock/Rex Fashion/East News

Blake Lively pogrążona w żałobie. Media obiegła informacja, że zmarł 74-letni ojciec gwiazdy. Ernie Lively był nie tylko tatą Blake, ale także amerykańskim aktorem. Miał na swoim koncie ponad 100 ról. Co było przyczyną śmierci?

To bardzo smutny czas dla Blake Lively i jej rodziny. Zagraniczne media poinformowały, że w zeszłym tygodniu zmarł Ernie Lively – ojciec gwiazdy, który sam był znanym aktorem. Informacje serwisowi The Hollywood Reporter potwierdziła rodzina aktora.

Ernie Lively zmarł w szpitalu w wieku 74 lat. Przyczyną śmierci miały być problemy kardiologiczne. W 2003 roku Ernie Lively przeszedł zawał serca. Po tym czasie zmagał się z wieloma dolegliwościami związanymi z sercem. 10 lat temu zdecydował się jako pierwszy pacjent na leczenie komórkami macierzystymi. Przeszczep komórek do serca został poprawnie wykonany i co najważniejsze aktor długo po nim czuł się wspaniale.

Niestety pojawiły się komplikacje, związane z jego chorobą w wyniku czego zmarł.

Ernie Lively występował w wielu produkcjach jak m.in. „Z archiwum X”, „Pasażer 57”, „American Pie 2” czy „Trzynaste piętro”.

Hołd ojcu za pomocą mediów społecznościowych oddała jego córka Blake Lively. Aktorka na Insta Story dodała wzruszające zdjęcie.

Blake Lively z ojcem
Autor: instagram.com/blakelively
ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali
NAJNOWSZE