Teresa Lipowska

i

Autor: WBF

"Teresa Lipowska nie żyje"?! Katarzyna Cichopek rozprawia się z okrutnymi plotkami

2021-06-10 17:30

Teresa Lipowska ma na koncie liczne, zawodowe osiągnięcia. W ostatnich latach jednak znana jest przede wszystkim z roli w serialu M jak miłość. Tam jako Barbara Mostowiak zdobyła jeszcze większą sympatię widzów. W żonę jej serialowego wnuczka wciela się Katarzyna Cichopek. Aktorka opublikowała na Instagramie wpis, który jest reakcją na okropną plotkę. Po internecie krążyła informacja, że Teresa Lipowska nie żyje!

Serial M jak miłość swojego czasu był jedną z najpopularniejszych, polskich produkcji. Niemal w każdym domu z zapartym tchem śledzono losy rodziny Mostowiaków. Dziś jego popularność osłabła, ale osada wciąż ma wiernych fanów. Szczególną sympatią widzowie darzą serialową seniorkę. Teresa Lipowska jako Barbara Mostowiak zdobyła wiele serc.

Jej fani bardzo się ostatnio zaniepokoili. Po internecie zaczęła krążyć plotka, że... Teresa Lipowska nie żyje. Na szczęście to nie prawda! Z obrzydliwymi pogłoskami rozprawiła się na swoim Instagramie Katarzyna Cichopek.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Katarzyna Cichopek o "śmierci" Teresy Lipowskiej

Takie plotki to absolutny brak taktu i coś obrzydliwego. Nic dziwnego, że Katarzyna Cichopek ostro się z nimi rozprawiła. Od lat pracuje z Teresą Lipowską, bo w M jak miłość gra Kingę Zduńską - żonę wnuczka Barbary Mostowiak.

- Kochani, pragnę w imieniu naszej kochanej Pani Teresy Lipowskiej uspokoić wszystkich i przekazać, że ma się świetnie i wszystkich serdecznie pozdrawia ?

Aktorka jednak dodała kilka słów od siebie:

Na końcu Katarzyna Cichopek dodała jeszcze, że Teresa Lipowska jest "naszym skarbem i dobrem narodowym".

- Jakim trzeba być człowiekiem, żeby pisać w internecie o śmierci Pani Teresy?!?!?! ??? Oby Cię ręka sprawiedliwości dopadła!!!! Uważajcie na ten artykuł, to również może być wirus, nie klikajcie w niego!Jestem szczerze oburzona!!!!

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Julia Wieniawa?

Zobacz też: