Nie uwierzycie, z kim romansował książę William. Królowa Elżbieta mogłaby tego nie wytrzymać!

Książę William i Britney Spears
Autor: DANIEL LEAL/AFP/East News // screen z Instagrama Britney Spears

Zanim książę William poznał Kate Middleton, brytyjska prasa ochoczo donosiła o rzekomych romansach syna Karola i Diany. Na początku lat 2000 szczególnie dużo uwagi poświęcano relacji niespełna 20-letniego następcy tronu z... Britney Spears. Niewiele brakowało, by księżniczka popu została prawdziwą księżną.

Romanse księcia Williama to temat, który powraca jak bumerang. Chociaż następca tronu jest mężem Kate Middleton już od ponad 10 lat, brytyjska prasa regularnie przypisuje mu liczne romanse. Żaden z nich nie wzbudza jednak takiej sensacji, nawet po latach, jak ten, o którym pisano w 2000 roku, gdy książę William miał zaledwie 18 lat. Żyjący od urodzenia na świeczniku syn tragicznie zmarłej księżnej Diany i księcia Karola William miał być żywo zainteresowany odnoszącą wówczas wielkie sukcesy na całym świecie Britney Spears. Podobnie do rówieśników książę był wielkim fanem piosenkarki, która w 1998 roku z impetem wkroczyła na rynek muzyczny, całkowicie zmieniając popkulturę. I choć o byciu chłopakiem Brit marzyły wówczas miliony nastolatków, następcy tronu udało się zdobyć adres e-mail piosenkarki! Informacja o internetowym romansie rozeszła się po całym świecie w ekspresowym tempie, a Brit  pytana w wywiadach o księcia z uroczą nieśmiałością pytała, kto nie chciałby być księżniczką.

Półnaga Britney Spears kręci biodrami i obdarowuje męża pocałunkami. Można jej pozazdrościć!

Fotograf Britney Spears zdradza szczegóły jej ślubu. Wokalistka zaufała Polakowi!

Britney Spears i książę William mieli romans?

O romansie księżniczki popu i księcia rozpisywały się media na całym świecie. Polscy millenialsi z pewnością pamiętają artykuły na ten temat, jakie pojawiały się w Popcornie czy Bravo. Mimo że internetowy romans Britney i Williama mógł trwać nawet ponad rok, do spotkania tych dwoje nigdy nie doszło, co piosenkarka potwierdziła w show Franka Skinnera, w 2002 roku. Co ciekawe, wielu fanów wokalistki regularnie porównuje jej życiorys do życiorysu księżnej Diany. Britney, podobnie do matki Williama, doświadczyła prawdziwej obsesji ze strony paparazzi i stała się jedną z najchętniej fotografowanych kobiet w historii. Wyobrażacie sobie Britney nie tylko jako księżniczkę popu, ale prawdziwą arystokratkę? 

NAJNOWSZE