Półnaga Britney Spears kręci biodrami i obdarowuje męża pocałunkami. Można jej pozazdrościć!

Britney Spears z mężem
Autor: screen z Instagrama Britney Spears

Britney Spears odzyskała wolność i korzysta z życia na całego. Piosenkarka wybrała się na miesiąc miodowy ze swoim mężem Samem Asgharim, czym pochwaliła się w sieci. Gwiazda po raz kolejny udostępniła nagrania, na których pozuje topless i obdarowuje ukochanego pocałunkami. Fani nie ukrywają, że uwielbiają widzieć ją tak szczęśliwą!

Życie Britney Spears nie zawsze było usłane różami. Jedna z największych gwiazd popu w historii osiągnęła międzynarodowy sukces, mając zaledwie 16 lat. Życie na świeczniku i ciągła presja doprowadziły artystkę do głośnego załamania nerwowego, które zakończyło się ustanowieniem nad nią kurateli. Kiedy wydawało się, że Britney Spears najgorsze ma za sobą, na jaw wyszło, że piosenkarka przeżywała piekło za drzwiami swojej luksusowej rezydencji. Pozbawiona praw do stanowienia o samej sobie księżniczka popu była faszerowana lekami i zmuszana do publicznych występów, by zarabiać na rzecz toksycznego ojca, pozostałych członków rodziny i współpracowników. Dopiero zapoczątkowany w 2019 roku ruch Free Britney doprowadził do jej uwolnienia. Britney Spears stała się wolnym człowiekiem w listopadzie 2021 roku. Od przełomowej dla jej życia chwili gwiazda korzysta z życia na całego. W czerwcu tego roku Brit powiedziała sakramentalne tak swojemu wybrankowi, a zdjęcia na jej ślubie robił Polak Kevin Ostajewski. Świeżo upieczeni małżonkowie wybrali się na miesiąc miodowy.

Britney Spears postawiła na wielką zmianę. To uwolni ją od demonów przeszłości!

Fotograf Britney Spears zdradza szczegóły jej ślubu. Wokalistka zaufała Polakowi!

Półnaga Britney Spears promienieje

Tak szczęśliwej gwiazdy jej fani już dawno nie widzieli! Wszystko wskazuje na to, że Britney Spears czuje się naprawdę zakochana i powoli odzyskuje pewność siebie, która umożliwiła jej wejście na szczyt w 1998 roku. Artystka chętnie chwali się rozbieranymi zdjęciami, manifestując w ten sposób swoją wolność. Teraz na Instagramie, od którego niedawno zrobiła sobie detoks, Brit dodała filmiki z Samem, na których widać ją kręcącą biodrami i rozdwajającą namiętne całusy. Myślicie, że przy wsparciu męża Britney zdecyduje się na powrót do muzyki?

Sonda
Czy Britney Spears to największa ikona współczesnego popu?
NAJNOWSZE