kiedyś i dziś

Nie uwierzycie, jak kiedyś wyglądał Mikołaj Roznerski! Będziecie w szoku, gdy zobaczycie jego stare zdjęcie

2024-06-21 10:48

Mikołaj Roznerski to jeden z ulubionych aktorów w Polsce. Telewidzowie kochają go za jego rolę w "M jak miłość" i w "Na dobre i na złe". Mało kto wie, jak wyglądał kiedyś. Jego stare zdjęcie niemal szokuje! Zobaczcie sami! Fani są niezwykle poruszeni!

Mikołaj Roznerski to jeden z najbardziej lubianych aktorów w Polsce. Widzowie kochają go za jego role w "M jak miłość" czy "Na dobre i na złe". Wiele Polek jest w nim szalenie zakochanych. Nie chodzi oczywiście tylko o wygląd, ale również o jego charyzmę. Okazuje się, że Roznerski nie wyglądał zawsze tak samo. Na swoim Instagramie zamieścił zdjęcie z przeszłości. Fotografia sprzed lat wywołała spore poruszenie, jego fani są w szoku. W komentarzach nie zabrakło zabawnych porównań i słów uznania. Trzeba przyznać, że takiej metamorfozy chyba nikt się nie spodziewał.

Mikołaj Roznerski pochwalił się swoim synem. Antoni ma już 13 lat

Mikołaj Roznerski zszokował zdjęciem sprzed lat

Mikołaj Roznerski wywołał wokół siebie niezłe zamieszanie, a wszystko za sprawą zdjęcia z przeszłości. Trzeba przyznać, że nie tak odległej, ale ciężko sobie wyobrazić aktora, który wyglądałby tak do dziś. Mikołaj Roznerski opublikował na swoim Instagramie fotografię z podpisem: "Kiedyś to się czlowiek nosił. Jakiś 2013. Pięknego dnia" - napisał Roznerski. Aktor niemal nie przypomina siebie. Na głowie królują rudo-pomarańczowe, nieokrzesane włosy! Fani nie kryją swojego zdziwienia, a niektórych bardzo to rozbawiło. "Trochę taka Grażka z okienka w urzędzie", "Starałeś się o rolę Nikosia Dyzmy?", "Mówi się że kobieta jest jak wino im starsza,jak dla mnie to się tyczy większości mężczyzn", "Marchewka, bordo, jasny blond… więcej grzechów nie pamiętam. Ach te eksperymenty!", "Myślałam że to jakiś Photoshop", "Tej wersji Ciebie nie pamiętam", "Kiedyś to były czasy", "Jaki był z Pana rudzielec", "No młodość rządziła się swoimi prawami", "Dość szokujące doznanie od rana " - czytamy w komentarzach na Instagramie. Trzeba przyznać, że Mikołaj Roznerski zmienił się w przeciągu tych kilku lat, niemal nie do poznania!

Widzowie "M jak miłość" nie gryzą się w język. Wszystko przez wprowadzone zmiany

Mikołaj Roznerski to polski aktor telewizyjny, filmowy oraz teatralny. Urodził się 6 grudnia w 1983 roku we Wrocławiu. Aktywny zawodowo pozostaje od 2005 roku. W 2007 roku zadebiutował jako aktor Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie. W 2012 roku pojawił się na wielkim ekranie w filmie „Supermarket”. Aktor zagrał między innymi w produkcjach, takich jak: „Chce się żyć”, „Karuzela”, „Fighter”, „Gierek”, „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3” czy „Asymetria”. Na swoim koncie ma również role w serialach: „Pierwsza miłość”, „Na dobre i na złe”, „Ratownicy”, „Na wspólnej”, „M jak miłość”, „Druga szansa” czy „Osiecka”.

Mikołaj Roznerski w nowym serialu TVP! Zwiastun Będziemy razem mieszkać