Sonia Bohosiewicz jest mamą Mai Bohosiewicz?! Gwiazda komentuje

2022-01-31 22:00 es
Sonia Bohosiewicz
Autor: WBF

Sonia Bohosiewicz i Maja Bohosiewicz to siostry dobrze znane w show-biznesie. Jak na celebrytki przystało, mają wokół siebie plotki i szalone teorie. Jedna z nich głosi, że... Sonia Bohosiewicz jest mamą Mai Bohosiewicz. Ile w tym prawdy?

Sonia Bohosiewicz i Maja Bohosiewicz to jedne z bardziej znanych sióstr w polskim show-biznesie. Nazwisko zyskało sławę za sprawą starszej - Soni. Choć ostatnio jej kariera aktorska nieco zwolniła, przed laty cieszyła się wielką popularnością.

Z biegiem czasu w blasku fleszy znalazła się również Maja Bohosiewicz. Jak na influencerkę przystało, chętnie relacjonuje fanom swoje życie. Ostatnio wiele się w nim wydarzyło... gwiazda przeniosła się do Dubaju!

Sonia Bohosiewicz również wypełnia obowiązki influencerki, chociażby organizując na Instagramie Q&A. Poruszyła tam ciekawy temat...

ESKA XD #041 - MORSOWANIE, PRIME MMA, UNCHARTED, ACRAZE

Sonia Bohosiewicz jest mamą Mai Bohosiewicz?

To szalona plotka, która krąży już od kilku dobrych lat. Między siostrami jest 15 lat różnicy, co już stawia teorię w sporą wątpliwość. A skąd w ogóle się wzięła?

Wszystko zaczęło się od wpisu Mai Bohosiewicz, w którym przyznała, że jest DDA - dorosłym dzieckiem alkoholików. Choć szybko ucięła temat, internauci dowiedzieli się, że siostry dorastały w dysfunkcyjnej rodzinie. Stąd teoria, że Sonia Bohosiewicz jest mamą Mai Bohosiewicz.

Teraz aktorka odniosła się do niej podczas sesji Q&A na Instagramie.

- Czy to prawda, że Maja jest twoją córką?

- Fałsz! Ani Maja, ani Mateusz. Są moim rodzeństwem i naszego brata Łukasza. Jest nas czworo.

Napisała Sonia Bohosiewicz.

To zakończy plotki raz na zawsze?

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Wiktoria Gąsiewska?

Zobacz też:

NAJNOWSZE