Ariana Grande i Kid Cudi w filmie Nie patrz w górę

i

Autor: youtube.com, Netflix

"Nie patrz w górę": Ariana Grande IMPROWIZOWAŁA w piosence z Kid Cudi!

2021-12-31 20:37

Ariana Grande jest jedną z gwiazd nowego filmowego hitu Netfliksa "Nie patrz w górę". Piosenkarka gra w nim swoją własną karykaturę, czyli popularną i nieco przerysowaną gwiazdkę pop. Pod koniec filmu Ari wykonuje wraz z Kid Cudim nagraną specjalnie nagraną na tę okazję piosenkę. Okazuje się, że podczas jej wykonania przed kamerą artystka improwizowała, dodając od siebie najbardziej wpadający w ucho fragment tekstu.

Ariana Grande w filmie "Don't Look Up" wykazała się nie tylko dużym talentem aktorskim, za co zresztą pochwalił ją nawet sam Leonardo DiCaprio. Gwiazda udowodniła także, że nie bez przyczyny zajmuje miejsce w czołówce najbardziej utalentowanych wokalistek świata. 

W jednej z ostatnich scen filmu "Nie patrz w górę" Ariana Grande, a raczej grana przez nią artystka Riley Bina, wykonuje wraz ze swoim chłopakiem DJ Chello (w tej roli Kid Cudi) piosenkę "Just Look Up". Utwór znajdziecie poniżej.

Ariana Grande improwizowała

Okazuje się, że śpiewając przed kamerami piosenkę "Just Look Up" Ariana Grande improwizowała, wymyślając samodzielnie fragmenty tekstu. Miała nosa, bo właśnie te słowa najlepiej oddają charakter utworu.

Potwierdza to reżyser filmu, Adam McKay.

Ariana Grande w większości improwizowała. Najwięcej dodała od siebie śpiewając piosenkę za pierwszym razem.

To właśnie ona wymyśliła fragment 'We’re all gonna die. Turn off that shitbox news'

Kiedy tylko to usłyszałem, od razu pomyślałem: oh, to musi znaleźć się w filmie

- wspomina McKay.

Reżyser przekonuje, że Ariana Grande udowodniła, jak łatwo przychodzi jej wymyślanie na poczekaniu słów hitów. Ale przecież to dla nas żadna nowość, prawda? :)

Sonda
Jak podoba Ci się ten film?
TikTok TRENING. TRENDY NA 2022 | ESKA XD - Fit vlog #39

Zobacz też: Ciężarna Jennifer Lawrence olśniła na premierze "Nie patrz w górę"