Ariana Grande w filmie Nie patrz w górę

i

Autor: SplashNews.com/East News

"Nie patrz w górę": Ariana Grande śmieje się z samej siebie! DiCaprio zachwycony

2021-12-27 17:05

Ariana Grande to jedna z największych gwiazd nowego filmu serwisu Netflix pt. "Nie patrz w górę". Piosenkarka zagrała w nim karykaturę samej siebie - gwiazdkę muzyki pop przeżywającą na oczach milionów fanów własny romans i rozstanie z chłopakiem. Duży dystans do własnej kariery docenili fani Ariany, a jej koledzy z planu "Don't Look Up" doceniają... jej talent aktorski!

Film "Nie patrz w górę" ("Don't Look Up"), który w te święta zagościł w serwisie Netflix, to zdaniem wielu osób murowany kandydat do przyszłorocznych Oscarów. W komedii zagrało wiele znanych gwiazd, w tym m.in. Jennifer Lawrence, Leonardo DiCaprio, Jonah Hill czy Meryl Streep. Na ekranie w kilku zabawnych scenach pojawiła się także Ariana Grande. Piosenkarka gra... w zasadzie samą siebie: nieco przerysowaną gwiazdę pop, której romans i rozstanie z chłopakiem budzą większe zainteresowanie widzów, niż zbliżająca się zagłada Ziemi. 

UWAGA: Jeśli nie oglądaliście jeszcze filmu "Nie patrz w górę", możecie uznać niektóre fragmenty artykułu za spoiler. Jeśli nie chcecie przed obejrzeniem filmu znać detali z jego scenariusza, zapraszamy do powrotu do artykułu zaraz po seansie ;)

Jak Ariana wypadła w najnowszym filmie Adama McKaya? Fani gwiazdy z pewnością nie będą obiektywni :) więc ich zachwyty nad rolą piosenkarki mogą wielu osobom wydać się niewiarygodne. Ale Ariana Grande zachwyciła nie tylko wiernych wielbicieli. Nad jej występem w filmie "Don't Look Up" rozpływają się także partnerzy z planu najnowszej produkcji Nettfliksa!

Gwiazdy "Don't Look Up" o roli Ariany Grande

Ariana Grande w filmie "Nie patrz w górę" kolejny raz udowodniła, że jest nie tylko świetną wokalistką, ale także dziewczyną z talentem aktorskim. Jej występem w najnowszej komedii Adama McKaya zachwycają się nie tylko fani, ale także największe sławy kina, u boku których miała zaszczyt zagrać piosenkarka.

Tyler Perry, który w "Don't Look Up" gra prowadzącego telewizyjny talk-show, stwierdził w rozmowie z Jimmym Fallonem, że Ariana Grande mogłaby spokojnie porzucić karierę wokalną i zająć się na stałe kinem.

Gdyby chciała zostawić śpiewanie, które wychodzi jej średnio, i zająć się komedią, mogłaby to śmiało robić

Jaka ona była wspaniała!

Jest fantastyczna.

- zażartował aktor. 

Jeszcze więcej komplementów Ariana usłyszała od odtwórców głównych ról: Leonadro DiCaprio i Meryl Streep.

- powiedziała Meryl podczas jednego z wywiadów. Siedzący obok niej Leo DiCaprio odpowiedział błyskawicznie:

Kogo gra Ariana Grande w filmie "Nie patrz w górę"?

Ariana Grande w najnowszym filmie McKaya podjęła się roli, która jest jej własną karykaturą. Artystka gra nieco rozkapryszoną gwiazdkę pop, która przeżywa na wizji własne rozstanie z chłopakiem. W roli jej partnera, rapera o ksywce DJ Chello, występuje Kid Cudi czyli Scott Mescudi. 

Wiele fanów twierdzi, że pokazany na ekranie romans nawiązuje do dramy związanej z rozstaniem Ariany z Pete Davidsonem, choć są i głosy, że może chodzić raczej o Big Seana.

"Nie patrz w górę" to komedia o zbliżającej się zagładzie świata. Film pokazuje, jak współczesne społeczeństwa i władze reagują na informacje o nadchodzącej katastrofie w postaci lecącej wprost na naszą planetę ogromnej komety. Film można odczytać jako nawiązanie do reakcji polityków, biznesmenów i części ludzi na zmiany klimatyczne. Wiele osób odbiera też fabułę jako analogię do teorii spiskowych na temat pandemii koronawirusa. 

MATRIX Zmartwychwstania. Trenuj jak Neo | ESKA XD - Fit vlog #38