Nicole Kidman może się pochwalić swoim mężem! Cotakiego zrobiłKeith Urban? Kupił im dom za blisko 40 milionów dolarów!
Aktorka ma w planach występy na Broadwayu i prowadzenie programów telewizyjnych. Aktualnie mieszka wNashville. To naturalne, że taką karierę łatwiej będzie jej zrobić mieszkając w Nowym Jorku.
Dlatego Keith Urban kupił im małe, skromne mieszkanko... Oczywiście naUpper East Side! Kamienica ma 6 pięter,siedem sypiali, 10 kominków, przestronnąkuchnię, taras, zaciszne patio, wielkie dębowe schody i drewnianąpodłogę. Dalej mało? Poprzednio mieszkał tutajMichael Jackson.
50-letnia Kidman nie zamierza jednak zrezygnować zgrania na dużym ekranie. W przyszłym roku zobaczymy jąm.in. w komiksowym "Aquamanie", thrillerze "Destroyer" i komediodramacie "The Upside" z udziałem Bryana Cranstona.
Mamy nadzieję, że przeprowadzka nie rozproszy Nicole Kidman!

i

i