Nicolas Cage wziął ślub w Las vegas! Riko Shibata została jego piątą żoną

2021-03-06 9:03 es
Nicolas Cage
Autor: JBUS15 / SplashNews.com/East News

Z dala od blasku fleszy Nicolas Cage wziął ślub! Piątą żoną aktora jest młodsza o ponad 30 lat partnerka, Riko Shibata. W oficjalnym oświadczeniu potwierdzi, że ceremonia odbyła się w Las Vegas i to już w ubiegłym miesiącu.

Swojego czasu Nicolas Cage był jednym z najsławniejszych aktorów świata. Dzięki swoim rolom dorobił się sławy i fortuny. Jednak wiadomo, że ta kołem się toczy. Z czasem Nicolas Cage zaczął tracić swój majątek i coraz bardziej odsuwać się od show-biznesu.

Dziś raczej stroni od kamer i fleszy. Dlatego Nicolas Cage wziął tajny ślub! Piątą żoną została Riko Shibata.

Nicolas Cage wziął ślub z Riko Shibata

Zagraniczne media donoszą, że Nicolas Cage wziął ślub. To już piąte małżeństwo aktora. Tym razem panna młoda jest młodsza o 31 lat Riko Shibata. Pobrali się w Las Vegas 16 lutego. Data jest nieprzypadkowa. W ten sposób uczcili pamięć zmarłego ojca pana młodego. Augustus Coppol zmarł w 2009 roku, a urodził się 16 lutego 1934 roku.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Według doniesień People ślub Nicolasa Cagea był bardzo skromną ceremonią w jednym z hoteli. Riko Shibata miała na sobie ręcznie robione, japońskie kimono ślubne z Kioto i szła do ołtarza w rytm „Winter Song” Kiroro. Nicolas Cage włożył smoking od Toma Forda. Para wymieniła tradycyjne katolickie i shintoistyczne śluby z poezją Walta Whitmana i haiku.

Nicolas Cage i Riko Shibata złożyli wniosek o wydanie zezwolenia na zawarcie małżeństwa 10 stycznia, zgodnie z aktami sądowymi hrabstwa Clark. Z dokumentów wynika, że po ślubie Riko Shibata przyjęła nazwisko Cage.

People poprosiło parę o komentarz. I faktycznie Nicolas Cage potwierdził, że wziął ślub oraz że są "bardzo szczęśliwi."

NAJNOWSZE