Nicki Minaj

i

Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

Nicki Minaj zdradziła płeć dziecka! Pokazała słodkie liściki od gwiazd

2020-10-16 8:42

Nicki Minaj od ponad miesiąca jest szczęśliwą mamą. Raperka długo ukrywała przed światem swoją ciążę, ogłaszając ją dopiero w lipcu, gdy jej ciążowe krągłości były już bardzo zaawansowane. Dotąd gwiazda nie opowiadała jednak o swojej ciąży i nie potwierdziła narodzin dziecka. Teraz w końcu zdradziła, jakiej maluch jest płci!

Wrzesień był w świecie gwiazd niesamowitym miesiącem pełnym... porodów! Showbiznes przeżywał wtedy prawdziwy baby boom, a my niemal każdego dnia informowaliśmy o kolejnych parach, które zostały szczęśliwymi rodzicami. 30 września 2020 roku do tej radosnej grupy dołączyli Nicki Minaj i jej mąż, Kenneth Perry. Dotąd gwiazda jednak konsekwentnie trzymała całą sprawę w tajemnicy. Aż do teraz!

O narodzinach dziecka Nicki Minaj i Kennetha Perry'ego doniosły dobrze poinformowane amerykańskie serwisy. Sama Nicki Minaj nie tylko nie potwierdziła newsa, ale i przez całą ciążę trzymała się z dala od mediów - wyłączając kilka zdjęć z pięknej sesji ciążowej, które pokazała w lipcu.

ESKA XD #006

Witaj w świecie macierzyństwa. Niech Bóg błogosławi ciebie i twoją rodzinę.

Czy od Kim Kardashian i Kanye Westa:

Nicki Minaj zdradziła płeć dziecka

Teraz - 1,5 miesiąca po narodzinach dziecka - Nicki Minaj w końcu wróciła na Instagram, by dać fanom znać, że cała rodzinka ma się świetnie. Raperka zamieściła na swoim profilu zdjęcia kilku kartek z gratulacjami, które po porodzie otrzymała od swoich słynnych znajomych. Przy okazji zdradziła też płeć dziecka!

Wśród liścików znalazł się ten od Beyonce:

Gratulacje! Kochamy cię!

Nicki Minaj podziękowała im teraz w treści posta:

Dziękuję Queen B, Kim & Ye, Riccardo Tisci, Winnie, Karol i wszystkim, którzy przesłali w tym czasie życzenia. To bardzo wiele dla mnie znaczy. Jestem bardzo wdzięczna i zakochana w moim synu. Szaleńczo zakochana. Mój ulubiony mały chłopak na całym świecie. ??

- czytamy.

Zatem Nicki Minaj doczekała się synka! A my czekamy teraz na pierwsze zdjęcie chłopca.

Gwiazdy jako dzieci. Poznajesz?

Pytanie 1 z 7
Poznajecie tę troskliwą starszą siostrę?
Cardi B