Jesienny baby boom trwa. Oni już zostali rodzicami, a oni czekają na dziecko

2020-10-03 23:00 kp

Od początku września wręcz nie nadążamy z kolejnymi gratulacjami dla gwiazd, które zostały rodzicami! Jesień to w tym roku naprawdę gorący okres, jeśli chodzi o gwiazdorskie porody i już po pierwszych tygodniach naprawdę jest co podsumowywać. Sprawdźcie na Hotplota.pl, kto doczekał się w ostatnich dniach dziecka!

Gdyby światowy lockdown rozpoczął się już na przełomie 2019 i 2020 roku, moglibyśmy uznać, że obecny baby boom to efekt tygodni spędzonych przez gwiazdy w domach :) Wrzesień to bowiem w tym roku prawdziwy urodzaj, jeśli chodzi o narodziny dzieci znanych osób ze świata showbiznesu. Swoich pociech doczekały się w ostatnich dniach zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy!

Od początku września niemal codziennie na Hotplota.pl informowaliśmy Was o kolejnych porodach gwiazd i kolejnych osobach, które z radością oznajmiały publicznie, że zostały rodzicami. Czas na pierwsze jesienne podsumowania.

ESKA XD #004

Sprawdźcie w galerii, kto ostatnio doczekał się dziecka! A my z niecierpliwością czekamy na efekty marcowej kwarantanny... :)

NAJNOWSZE