Nicki Minaj w różowych Crocsach. Fani rzucili się na TEN model!

2021-05-12 13:00 AM
Nicki Minaj
Autor: Rex Features/East News

Jak zwiększyć sprzedaż produktu? Zatrudnić gwiazdę! Producenci wielu rzeczy doskonale zdają sobie z tego sprawę. Dlatego chętnie nawiązują współpracę z międzynarodowymi sławami. Marka Crocs z gwiazdami jest na TY i właśnie jeden z ich modeli prezentowany jest przez Nicki Minaj. Czy to długotrwała współpraca?

Nicki Minaj słynie z wielu kontrowersji. Skandale to jej drugie imię. Raperka naprawdę uwielbia zwracać na siebie uwagę. Jej Instagram to kopalnia roznegliżowanych fotek.

Na Insta Nicki Minaj pojawiła się fotka, na której siedząca na różowym biurko raperka nagie ciało zasłania jedynie różowymi poduszkami w kształcie serca. Nie to jednak zwróciło uwagę internautów. Fani skupili się na jej butach. Nicki ma na sobie różowe Crocsy. Ale nie byle jakie, a takie, które są przyozdobione błyskotkami. Wśród nich jest również znak słynnego domu mody Chanel.

Buty spodobały się nie tylko Nicki, ale także jej fanom. Według zagranicznych źródeł internauci szybko ruszyli na zakupy. Marce butów wzrosła sprzedaż aż o 4900%! Fani doprowadzili też do awarii strony przez zwiększony na niej ruch.  

Crocsy to bardzo kontrowersyjne buty, obok których nie sposób przejść obojętnie. Niektórzy je kochają jak właśnie Nicki Minaj, Justin Bieber czy Post Malone a inni nienawidzą i uważają po prostu za brzydkie.

Jak Wam się podoba model prezentowany przez Nicki?

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty
NAJNOWSZE