Matt Damon

i

Autor: Sipa USA/Sipa USA/East News

Ben Affleck i Jennifer Lopez znowu razem? Matt Damon trzyma kciuki za przyjaciela

2021-05-11 19:03

Niedawno Jennifer Lopez zerwała zaręczyny. Zagraniczne media donoszą, że Alex Rodriguez został zastąpiony ex partnerem gwizdy. Faktycznie wokalistka i Ben Affleck spędzają ostatnio wiele czasu razem... Czy to jak głosi oficjalna wersja tylko przyjaźń, czy może zgodnie z plotkami - coś więcej? Sprawę komentuje przyjaciel Bena Afflecka. Matt Damon trzyma kciuki za jego związek z Jennifer Lopez!

Minęło już kilka tygodni odkąd Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zerwali zaręczyny. Co ciekawe - niemal od razu pojawiły się plotki, że ex partner wokalistki, Ben Affleck czekał na kolejną okazję. Szybko okazało się, że w plotkach jest cała masa ziaren prawdy.

W ostatnim czasie Jennifer Lopez i Ben Affleck spędzają sporo czasu razem. Próbują robić to potajemnie, ale z paparazzimi nie jest lekko... Zagraniczne media więc donoszą co chwilę o kolejnych spotkaniach pary.

Oficjalna wersja to oczywiście odnowienie przyjaźni. Jednak może jest tam coś więcej? Teraz sprawę skomentował przyjaciel Bena Afflecka - Matt Damon.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Jennifer Lopez i Ben Affleck razem? Matt Damon trzyma kciuki

Jennifer Lopez i Ben Affleck rozstali się lata temu. W ty czasie oboje dojrzeli, zmienili się i mają dziś inne potrzeby. Czy to dobry moment, żeby dać sobie kolejną szansę?

Matt Damon od dzieciństwa przyjaźni się z Benem Affleckiem. Był gościem w Today...

- Na świecie nie ma wystarczająco dużo alkoholu, żebyś mnie skłonił do powiedzenia czegoś na ten temat.

Zaczął niechętnie.

Później jednak Matt Damon skomentował relacją Jennifer Lopez z Benem Affleckiem:

- To fascynująca historia Mam nadzieję, że to prawda. Kocham ich obu. Mam nadzieję, że to prawda. To byłoby niesamowite.

Myślicie, że coś tam jest na rzeczy?

Głośne rozstania gwiazd

Pytanie 1 z 6
Który mężczyzna zostawił Jennifer Aniston, bo zakochał się w koleżance z planu?