Nicki Minaj urodziła! To pierwsze dziecko raperki

2020-10-02 10:30

Niesamowity wrześniowy baby boom w świecie showbiznesu trwa! Codziennie kolejne gwiazdy ogłaszają, że doczekały się dziecka - tylko w ostatnich dniach byli to Usher, Kevin Hart, Amanda Seyfried czy Gigi Hadid. Teraz do grona młodych mam dołączyła Nicki Minaj. Jak donoszą amerykańskie media, raperka właśnie po raz pierwszy została mamą.

Fani Nicki Minaj mają powody do świętowania - ich ulubienica właśnie została mamą! Nicki Minaj urodziła dziecko 30 września 2020 roku, o czym poinformowały amerykańskie serwisy. Przypomnijmy, że o swojej ciąży Nicki Minaj poinformowała dopiero pod koniec lipca, kiedy to jej ciążowy brzuch był już naprawdę okazały.

Tym samym Nicki Minaj poszła w ślady swoich koleżanek z branży, które postanowiły okres ciąży pozostawić dla siebie i nie bombardować mediów kolejnymi ciążowymi zdjęciami. Wcześniej podobnie postąpiły m.in. Gigi Hadid - która mocno ograniczyła w ciąży swoją aktywność, czy Iggy Azalea - ona jednak całkowicie ukryła przed fanami fakt, że spodziewa się dziecka.

ESKA XD #004

Ile będziesz mieć dzieci? Rozwiąż QUIZ i sprawdź, co szykuje przyszłość!

Pytanie 1 z 12
Ile masz lat?

Nicki Minaj urodziła

O tym, że Nicki Minaj urodziła, donieśli zawsze najlepiej poinformowani dziennikarze serwisu TMZ. Zgodnie z ich ustaleniami dziecko przyszło na świat 30 września - nie wiadomo jednak, jakiej jest płci i jakie imię świeżo upieczeni rodzice wybrali dla malucha.

Warto przypomnieć, że jeszcze w lipcu mąż Nicki Minaj, Kenneth Perry, walczył w sądzie o to, by móc uczestniczyć w porodzie raperki. Na mężu gwiazdy ciąży bowiem wyrok za próbę gwałtu z 1995 roku i zgodnie z kalifornijskim prawem mężczyzna powinien zgłosić to władzom po przeprowadzce z Nowego Jorku. Ponieważ dopełnił obowiązku dopiero po aresztowaniu, nałożono na niego godzinę policyjną i zakaz opuszczania Kalifornii. Celebryta obawiał się więc, że jeśli poród Nicki Minaj odbędzie się w jego godzinie policyjnej, nie będzie mógł towarzyszyć żonie. Nie wiadomo, czy ostatecznie udało musi się wspierać ją w tej ważnej chwili.

Sama Nicki Minaj nie potwierdziła jeszcze informacji o narodzinach jej dziecka. Młoda mama z pewnością obecnie odpoczywa i cieszy się pierwszymi chwilami z pociechą.

Gratulujemy!