Nicki Minaj ujawniła nagranie z głosem synka! Mały skończył dwa miesiące

2020-11-30 13:42 kp
Nicki Minaj
Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

Nicki Minaj to kolejna słynna mama, która postanowiła, że nie będzie dzieliła się z mediami szczegółami dotyczącymi swojego syna. Raperka została mamą we wrześniu i nie jest skora do pokazywania światu zdjęć pociechy. Zdecydowała się więc na coś równie uroczego - gwiazda nagrała gaworzenie malucha! Posłuchajcie!

Nicki Minaj zaskoczyła wszystkich, gdy w lipcu tego roku ogłosiła, że jest w zaawansowanej ciąży. Gwiazda właśnie wtedy pokazała się po raz pierwszy z brzuszkiem, pozując do egzotycznej sesji na Instagramie. Już dwa miesiące później dziecko raperki i jej męża Kennetha Petty'ego było już na świecie.

Wzorem wielu innych gwiazd Nicki Minaj postanowiła, że nie będzie epatowała w sieci zdjęciami malucha. Wcześniej raperka była równie skryta przed światem w kwestii swojego związku - najwyraźniej więc Nicki dojrzała do tego, by pielęgnować swoje życie prywatne z dala od mediów.

Syn Nicki Minaj na nagraniu

Dla spragnionych wieści na temat jej dziecka fanów Nicki Minaj przygotowała coś zaskakującego - nagranie z głosem chłopca! Raperka opublikowała na Twitterze nagranie, na którym słyszymy gaworzącego malucha i jego mamę.

Przywitaj się z Barbz, papa, niedźwiadku. Powiedz "cześć". Co robisz? Powiedz coś

- słyszymy też gwiazdę.

Warto dodać, że jakiś czas temu Nicki Minaj zdradziła, że nie zatrudniła jeszcze dla chłopca niani. Artystka chce osobiście zajmować się synem tak długo, jak pozwolą jej na to obowiązki. A ponieważ z powodu pandemii raperka nie podróżuje i nie koncertuje, może skupić się obecnie na macierzyństwie.

ESKA XD EXTRA
NAJNOWSZE