Nicki Minaj dostała obrączkę ślubną za 1,1 mln dolarów. Mąż raperki ma gest!

2019-10-31 11:43 mw
Nicki Minaj 14.05
Autor: Rex Features/East News

Kenneth Petty postarał się o wyjątkową pamiątkę ślubu z Nicki Minaj. Raperka pokazała na Instagramie obrączki ślubne, jakie podobno jej mąż osobiście zaprojektował. Według amerykańskich dziennikarzy biżuteria kosztowała ponad milion dolarów!

Nicki Minaj i Kenneth Petty wzięli niedawno ślub. Para pobrała się w tajemnicy przed dziennikarzami, a fanów poinformowała o zmianie stanu cywilnego dopiero, kiedy było już po wszystkim.

Teraz wychodzą na jaw kolejne szczegóły na temat ślubu Nicki Minaj i Kennetha Petty'ego. Gwiazda pochwaliła się obrączką ślubną! Nie była tania... Kenneth Petty zapłacił za nią ponad milion dolarów!

MĄŻ Z KARTOTEKĄ

Nicki Minaj miała przynajmniej kilka powodów, żeby ukrywać szczegóły na temat swojego ślubu. Mąż raperki, delikatnie mówiąc, nie jest wzorowym obywatelem. Media przypominają kryminalną przeszłość Kennetha Petty'ego. Niektórzy dziennikarze piszą o nim wprost: recydywista!

Jak podaje amerykański TMZ, Kenneth ma na koncie dwa wyroki.

Pierwszy raz w konflikt z prawem obecny mąż Nicki Minaj wpadł, kiedy był jeszcze nastolatkiem. Petty odsiedział 4 lata za kratkami za napad i gwałt na 16-latce.

Ale to niestety nie wszystko. Jak podaje prasa, Kenneth Petty odsiedział jeszcze jeden wyrok - tym razem za nieumyślne śmiertelne postrzelenie. Wyszedł na wolność w 2013 roku, po 7 latach za kratami.

30 października, a więc nieco ponad tydzień po ślubie, Nicki Minaj zamieściła na swoim Instagramie filmik, na którym widać jej ślubne obrączki. 

Dziennikarze TMZ dotarli do jubilera, który sprzedał Kennethowi owe błyskotki. Jak zapewnia, mąż Nicki osobiście zaprojektował biżuterię i sam za nią zapłacił.

Ładne?

Nicki Minaj ma 36 lat, a jej mąż, Kenneth Petty, 41. Para poznała się kilkanaście miesięcy temu. 

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE