Nicki Minaj i Kenneth Petty wzięli ślub w tajemnicy! Nicki jest już oficjalnie mężatką

2019-10-22 8:16 mw
Nicki Minaj
Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

A to niespodzianka! Nicki Minaj i Kenneth Petty wzięli ślub! Uroczystość odbyła się w tajemnicy przed prasą i fanami. Nicki i Kenneth poinformowali o swoim ślubie dopiero po czasie.

Coraz więcej gwiazd decyduje się na niezapowiedziane śluby. W obawie przed wścibską prasą i stalkerami artyści często do ostatniej chwili ukrywają daty i szczegóły uroczystości. Niektórym udaje się nawet całkowicie zmylić prasę i fanów, którzy o ślubie gwiazdy dowiadują się dopiero po fakcie.

Wygląda na to, że sztuka ta udała się Nicki Minaj! Gwiazda zasugerowała właśnie na swoim Instagramie, że wzięła ślub z Kennethem Pettym. 

NICKI MINAJ I KENNETH PETTY SĄ JUŻ PO ŚLUBIE

Nicki Minaj zdradziła zmianę stanu cywilnego 21 października za pośrednictwem Instagrama.

👰🏽🤵🏽😢🙏🏽🎀 Onika Tanya Maraj-Petty 10•21•19

- napisała gwiazda przy filmiku, na którym widzimy ślubną zastawę Państwa Petty.

Nicki Minaj ma 36 lat, a jej mąż, Kenneth Petty, 41. Wybranek Nicki podobnie jak ona pracuje w branży muzycznej - jest producentem.

Para umawiała się przez około rok, starając się nie karmić zbyt często prasy plotkami na temat swojego związku. Jak widać - decyzja była słuszna, a Nicki i Kennethowi udało się wytrwać w chronieniu prywatności aż do wyjątkowego dnia, w którym związali się (miejmy nadzieję) na całe życie.

Wyświetl ten post na Instagramie.
My nigga home now he da Clyde to my Bonnie 🤞🏽 Post udostępniony przez Barbie (@nickiminaj)

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE