Nick Cannon i Brittany Bell zostali rodzicami

i

Autor: instagram.com/missbbell/

Były mąż Mariah Carey został ojcem! Nick Cannon i Brittany Bell przywtiali córkę

2020-12-27 11:04

Były mąż Mariah Carey został ojcem po raz kolejny. Nick Cannon i Brittany Bell doczekali się narodzin drugiego dziecka. Para podzieliła się z fanami dobrą nowiną za pośrednictwem Instagrama. Widzimy zdjęcia dziewczynki, a także dowiadujemy się, jak rodzice ją nazwali. Z takimi imieniem podbije świat!

Nick Cannon został ojcem! Celebyta razem z partnerką, Brittany Bell przywitał na świecie drugie dziecko. Dziewczynka jest po prostu urocza! Najwyraźniej Nick Cannon ma w sobie jeszcze coś po małżeństwie z Mariah Carey. Jego córeczka dostała iście gwiazdorskie imię!

Nick Cannon i Brittany Bell zostali rodzicami

Nick Cannon i Brittany Bell nie mogli prosić o piękniejszy prezent na te święta. Para została rodzicami po raz drugi! Brittany Bell pochwaliła się dobrą nowiną na instagramie.

Gwiazda opublikowała tam kilka wspólnych zdjęć. Widzimy, jak Nick Cannon i Brittany Bell są szczęśliwi i przytulają malutką córkę. Z opisu pod zdjęciem dowiadujemy się, jak dziewczynka dostała na imię. Takiego wyboru nie powstydziłaby się diva Mariah Carey!

Makijaż sylwestrowy | ESKA XD - simplybypatty #12

Najlepszy prezent, jakim kiedykolwiek byliśmy obdarzeni… DZIEWCZYNA !!!!!. Powerful Queen Cannon nadeszła w tym tygodniu w idealnym momencie na Święta Bożego Narodzenia. O wiele więcej do podzielenia się. Mogę tylko powiedzieć, że Nick był moją opoką podczas najbardziej intensywnego, a jednocześnie wzmacniającego naturalnego porodu w wodzie. To było tylko Powerful Wesołych Świąt !!!! JESTEŚ BOGIEM.

Ilu followersów mają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile mniej więcej osób obserwuję konto Ariany Grande?

Napisała Brittany Bell.

Musimy przyznać, że takie imiona to ciekawy wybór, nawet jak na standardy gwiazd!

Nick Cannon i Brittany Bell wychowują już razem 3-letniego syna, Goldena. Poza tym 40-letni aktor ma również 9-letnie bliźniaki Maroccan i Monroe z byłą żoną Mariah Carey.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE