Niall Horan zerwał więzadła w stopie! Był... pijany!

2020-08-18 16:00 KP
Niall Horan
Autor: Theo Wargo/Getty AFP/East News

Niall Horan ma za sobą pewną nieprzyjemną przygodę po aż nazbyt przyjemnej nocy! Wokalista aż zbyt dobrze bawił się podczas ostatniego wyjścia na miasto i w efekcie trafił na pogotowie z zerwanymi więzadłami w stopie. Jak do tego doszło? Niall odpowiada: "Nie wiem" :) A na poważnie - jego przygoda to doskonałe przypomnienie, że z alkoholem nie ma żartów!

Po miesiącach izolacji i dystansu społecznego Niall Horan postanowił odreagować i ruszył w tango. Najwyraźniej jednak wyszedł z imprezowej wprawy, bo po ostatnim wyjściu "na miasto" skończył z... zerwanymi więzadłami!

O swojej "przygodzie" Niall Horan opowiedział na Insta Live. Okazuje się, że 26-letni gwiazdor przesadził z alkoholem i jego zdolność do oceny rzeczywistości na tyle się zaburzyła, że zaliczył pospolitą glebę!

Niall Horan zerwał więzadła

Niall Horan szczerze przyznał, że był "pijany", gdy doszło do całego zdarzenia. Muzyk nie ukrywał, że wypił tego wieczoru... sześć tzw. pint, czyli nieco większych odpowiedników naszych półlitrowych szklanek piwa.

Byłem po sześciu pintach. Ścigałem kuzyna, pominąłem krawężnik i zjechałem na kostce. Zerwałem wszystkie więzadła na zewnętrznej stronie stopy. Mam takie brzydkie stopy, ale pokażę światu, jak jest posiniaczona. Biegałem pijany, po tych nowych ulicach można jeździć, a czasem są też wyłączone dla pieszych, wyglądają, jakby były przeznaczone dla pieszych. Nie przypominają prawdziwej asfaltowej ulicy, więc krawężnik wygląda tak samo jak rzeczywista droga do jazdy i tam był taki mały.

- tłumaczył się wokalista.

Jak powiedział, tak zrobił. Przez kolejne tygodnie Niall będzie poruszał się w bucie ortopedycznym. Zobaczcie efekt nocnej imprezy Nialla Horana...

Niall Horan zerwał więzadła
Autor: Instagram/ Niall Horan
Niall Horan zerwał więzadła
Autor: Instagram/ Niall Horan
NAJNOWSZE