Niall Horan ma nową dziewczynę! Spędził z nią kwarantannę

2020-07-09 9:59 KP
Niall Horan
Autor: Theo Wargo/Getty AFP/East News

Niall Horan wiele razy podczas kwarantanny udzielał wywiadów i opowiadał, jak spędza czas w izolacji. Ani razu jednak nie zająknął się, że nie przebywa w domu sam! Jak donoszą zagraniczne media, Niall Horan spędził kwarantannę w towarzystwie nowej dziewczyny. Wygląda na to, że to kolejna para, która przeżywa prawdziwą miłość w czasach zarazy!

Wiele wskazuje na to, że Niall Horan to kolejna gwiazda, która znalazła miłość w czasie pandemii. Dotąd zachwycaliśmy się kwitnącymi związkami Lady Gagi i Demi Lovato, a tymczasem z dala od social mediów swoją nową relację pielęgnuje podobno Niall Horan. Zagraniczne media donoszą, że wokalista nie spędził kwarantanny sam, a w towarzystwie nowej dziewczyny!

Kim jest nowa dziewczyna Nialla Horana i co wiadomo o jej relacji z muzykiem?

Niall Horan ma nową dziewczynę

MailOnline donosi, że nowa dziewczyna Nialla Horana to specjalistka od zakupu butów, Amelia Woolley. Podobno para spędziła razem dwa miesiące kwarantanny i w tym czasie wokalistka zaczął naprawdę poważnie traktować tę relację.

Niall uważa, że ​​Amelia jest cudowna i naprawdę się dogadują - powiedziała bliskim znajomym, że to może być prawdziwa sprawa. Poznali się w Londynie, gdzie Amelia pracuje dla projektanta obuwia Nicholasa Kirkwooda i przeprowadziła się do Kensington z powodu swojej pracy. Spędziła dużo czasu na poznawaniu Nialla w jego londyńskim mieszkaniu po tym, jak zniesiono lockdown.

- czytamy.

Media donoszą też, że Amelia zdążyła już pochwalić się relacją z Niallem Horanem na Snapchacie, gdzie opublikowała czarno-białe zdjęcie z wokalistą i dodała emoji serduszka.

Teraz już wiadomo, dlaczego w trakcie izolacji Niall Horan nie mógł skupić się na pracy... :)

>> Niall Horan zdradził, jak leniuchuje w izolacji! "Na początku czułem presję"

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio
NAJNOWSZE