Niall Horan zdradzał Hailee Steinfeld? Wrong Direction to ostre oskarżenie!

2020-01-02 14:01 kp
Hailee Steinfeld; Niall Horan
Autor: Dave Kotinsky/Getty AFP/East News; Invision/Invision/East News

Zgodnie z zapowiedziami w Nowy Rok Hailee Steinfeld wydała nowy singiel o wymownym tytule Wrong Direction i zgodnie z przewidywaniami, śpiewa w nim o swoim związku i rozstaniu z Niallem Horanem. W piosence gwiazda zdradza sekrety ich relacji. Czy Niall Horan naprawdę zdradzał wokalistkę?

Związek Hailee Steinfeld i Nialla Horana był dużą zagadką dla ich fanów. Muzycy znali się i przyjaźnili od dawna, a dopiero w 2018 roku połączyło ich gorętsze uczucie. Hailee i Niall bardzo dbali jednak o swoją prywatność i nie pokazywali się publicznie razem, nie dając mediom powodów do plotek. I tylko Niall w wywiadach podkreślał, że zakończył etap pisania smutnych piosenek, bo jest szczęśliwie zakochany.

Tymczasem pod koniec 2018 roku tabloidy obiegły doniesienia o rozstaniu Nialla Horana i Hailee Steinfeld. Parze nie udało się podobno połączyć ich napiętych grafików.

Hailee Steinfeld oskarża Nialla Horana

Teraz Hailee Steinfeld po raz pierwszy skomentowała rozstanie z Niallem Horanem i wyciągnęła naprawdę ciężkie działa. Wokalistka wydała w Nowy Rok piosenkę o wymownym tytule Wrong Direction. I choć w numerze ani razu nie pada imię Nialla, nikt nie ma wątpliwości, o kim śpiewa gwiazda.

Nie nienawidzę cię. Ale nienawidzę całego tego cierpienia, przez które przez ciebie przeszłam.

- śpiewa Hailee Steinfeld we Wrong Direction, by w kolejnych wersach wyjaśnić:

Oskarżam siebie za to, że ci na to pozwoliłam/ Wiesz, że ja wiedziałam?

Nie widziałam cię nawet przez dym/ Patrząc wstecz, powinnam wiedzieć, ale chciałam wierzyć, że śpisz sam, gdy wychodzisz

Wszyscy myślą, że jesteś kimś innym, ty sam siebie przekonujesz

- brzmi tekst piosenki.

Sam Niall Horan nigdy nie odnosił się bezpośrednio do przyczyn jego rozstania z Hailee Steinfeld, zdradzając jedynie, że zakończenie związku zainspirowało go do napisania kilku piosenek.

Myślicie, że Niall Horan rzeczywiście zdradzał Hailee Steinfeld?

NAJNOWSZE