Niall Horan kolejną ofiarą włamywacza! Intruz dostał się na balkon jego apartamentu

2021-04-01 8:25 kp
EN_01409649_0055
Autor: Rex Features/East News

Choć gwiazdy dla swojego bezpieczeństwa wybierają domy i apartamenty w najlepszych dzielnicach wielkich miast, nie udaje im się uniknąć zagrożeń, a w ostatnich dniach zdecydowanie zbyt często musimy informować o kolejnych niebezpiecznych sytuacjach. Okazuje się, że doświadczenie z włamaniem ma za sobą również Niall Horan.

Kendall Jenner, Drake i Shawn Mendes to tylko kilka z gwiazd, które w ostatnim czasie padły ofiarami włamywaczy. Choć najczęściej intruzów udaje się zatrzymać przed wejściem do domu gwiazdy, zdarzają się sytuacje, gdy przestępcy sforsują wejście - wystarczy wspomnieć o złodziejach, którzy dostali się do domu Shawna Mendesa i Camili Cabello w Los Angeles i ukradli jego samochód.

Po trudnych doświadczeniach z prześladowcami i włamywaczami o swoje bezpieczeństwo postanowiła zadbać bardziej Kendall Jenner. Po tym, jak gwiazda dostawała pogróżki i ktoś próbował włamać się do jej posiadłości, celebrytka zatrudniła dodatkowych, uzbrojonych ochroniarzy.

>> Kendall Jenner zatrudniła uzbrojonych ochroniarzy! Boi się po ostatnich napadach

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Niall Horan ofiarą włamywacza

Teraz wyszło na jaw, że latem ubiegłego roku ofiarą włamywacza padł również Niall Horan. Nieznany mężczyzna włamał się w ubiegłym roku do jego apartamentu w Londynie przez drzwi balkonowe. Wcześniej śledził muzyka, dzięki czemu wiedział, gdzie dokładnie znajduje się penthouse wokalisty. W momencie włamania Nialla Horana nie było w domu, a z włamywaczem skonfrontowała się jego asystentka. Pracownicy udało się zatrzymać włamywacza i wezwać policję.

Nialla nie było w tym czasie w domu, ale jeden z jego asystentów był i widział mężczyznę idącego przez mieszkanie do foyer na zewnątrz. Udało jej się zmusić intruza do rozmowy do czasu wezwania ochrony

- zdradza informator Daily Mail.

Funkcjonariusze policji przyznali później, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu i narkotyków, a po tym, jak został zwolniony z aresztu, ponownie próbował włamać się do apartamentu muzyka One Direction.

Czy gwiazdy mogą czuć się bezpiecznie w swoich domach?

NAJNOWSZE