Harry Styles

i

Autor: Reporters / Andrieu/REPORTER

Harry Styles przechowuje swoje najlepsze ciuchy w zamrażarce! Ukrył ją gdzieś w Londynie

2019-10-18 15:03

O ogromnych garderobach gwiazd słyszeliśmy już wiele legend. Kylie Jenner już wiele razy chwaliła się swoim wielkim pomieszczeniem na torebki, a Jennifer Lopez osobnym pokojem dla butów. Żadna z nich nie wpadła jednak na tak oryginalny pomysł jak Harry Styles - gwiazdor wszystkie swoje najlepsze ubrania... zamraża!

Już jako członek One Direction Harry Styles chętnie pokazywał swój coraz bardziej oryginalny styl. W przeciwieństwie do kolegów z zespołu, którzy woleli wygodne t-shirty, piosenkarz często wybierał wzorzyste koszule i eleganckie buty. Gdy Harry opuścił zespół, zaczął pozwalać sobie na zupełną swobodę w doborze ubioru i szybko stał się nową ikoną mody.

Znakiem rozpoznawczym Harry'ego stały się wzorzyste garnitury, luźne spodnie i kolorowe koszule z żabotami. Na każdym kolejnym koncercie Harry pokazywał nową, ciekawą stylizację, co poskutkowało kampanią dla marki Gucci i nadaniem mu na początku 2019 roku miana najbardziej stylowego faceta roku.

Harry Styles mrozi ubrania

Nigdy nie wpadłby jednak na to, co po założeniu Harry Styles robi ze swoimi najlepszymi ubraniami. Przyjaciel piosenkarza i projektant Harris Reed zdradził, że Harry... zamraża ciuchy w specjalnym pomieszczeniu, które jest pod 24-godzinną obserwacją kamer! Ale odlot!

Nie mogę powiedzieć, gdzie to się znajduje, ale wszystko idzie do archiwum. Zasadniczo przypomina gigantyczną lodówkę - zamrażarkę - gdzieś w Londynie, gdzie nie zamierzam tego ujawniać. Ale wszystkie ubrania mają 24-godzinny monitoring, który można oglądać za pomocą iPada, specjalnie dla jego strojów, i wszystkie zostały zamrożone na czas, aby je zachować. Dla mnie też jest bardzo surrealistyczne. Po jego pierwszej solowej trasie, dla której stworzyłem 14-15 stylizacji - wybrał około sześciu lub siedmiu - zastanawiałem się, co stało się z innymi, a on powiedział: „Nie martw się, wszystko jest pod obserwacją”. Pomyślałem: „Och, to szykowne".

- opowiedział projektant.

Nie od dziś wiadomo, że mrożenie ubrań ma swoje zalety - może wzmocnić tkaninę i zatrzymać mechacenie, czy odświeżyć znoszone jeansy. Mało kto jednak w rzeczywistości decyduje się na wpakowanie swoich ubrań do zamrażarki chociażby dlatego, że zaraz po wyjęciu nie nadają się do ubrania lub całe miejsce zajmuje w niej mrożony koperek ;)

Spodziewaliście się, że z Harry'ego Stylesa taki perfekcyjny pan domu?