Naya Rivera wciąż poszukiwana. Użyto pojazdów podwodnych i sonarów

2020-07-12 11:00 KP
Naya Rivera
Autor: Rex Features/East News

Amerykańskie służby od 8 lipca poszukują zaginionej na jeziorze Piru Nayi Rivery. Gwiazda Glee zaginęła, gdy odpoczywała na łodzi razem ze swoim 4-letnim synem. Po kilkunastu godzinach poszukiwań tamtejszy szeryf ogłosił, że aktorkę uznaje się za zmarłą i trwają poszukiwania ciała. Mimo wykorzystania najnowocześniejszych możliwości, jak dotąd bezskuteczne.

Czy Naya Rivera się odnajdzie? Choć fani i bliscy aktorki wciąż żyją nadzieją, że gwiazda wróci cała i zdrowa do domu, funkcjonariusze nie mają niemal wątpliwości, że poszukują jej ciała. Po tym, jak Naya zaginęła 8 lipca na jeziorze Piru, wiara w odnalezienie jej żywej jest bliska zeru.

Przypomnijmy, że Naya Rivera zaginęła w środowe popołudnie, kiedy to wraz z synem wybrała się wypożyczoną łodzią na jezioro Piru w Kalifornii. Dryfującą łódź ze śpiącym czterolatkiem w środku odnalazł przypadkowy mężczyzna. Aktorki nie było na pokładzie.

Naya Rivera wciąż poszukiwana

Mimo natychmiastowej akcji ratunkowej Nayi Rivery nie udało się odnaleźć, a śledczy ustalili, że najprawdopodobniej się utopiła. Nurkowie nie przerywają poszukiwań i wykorzystują w tym celu najnowsze technologie. Wciąż bezskutecznie.

Jak podają media, w poszukiwaniach ciała Nayi Rivery wykorzystano już zdanie sterowany pojazd podwodny i sonary.

Widoczność wynosi około 30 do 60 centymetrów ... Jest dużo gałęzi drzew i zarośli od czasu, gdy jezioro miało niższy poziom, więc kopiemy, przebijamy się przez patyki i szukamy czegoś ciężkiego na dnie. Pod wodą wiele bierze się na czuja. Znów jest dużo krzewów i patyków, przez które musimy się przebić, więc to jakby poszukiwanie alfabetem Braille’a.

- wyjaśnił jeden z nurków.

Dodajmy, że wcześniej szeryf Ventury przyznał, że być może ciała Nayi Rivery nigdy nie uda się odnaleźć.

Wyświetl ten post na Instagramie.
at this point we just vibin y'all Post udostępniony przez Naya Rivera (@nayarivera)
Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE