Naya Rivera z synkiem. Te intymne zdjęcia gwiazdy Glee łamią serce...

2020-07-11 16:47 nk
Naya Rivera z synkiem
Autor: www.instagram.com/nayarivera

Naya Rivera zaginęła na jeziorze w Kalifornii, kiedy pływała łódką ze swoim 4-letnim synkiem. Śledczy uznali aktorkę za zmarłą. Nie ma już szans na odnalezienie jej żywej. Mały Josey był największą miłością 33-letniej gwiazdy Glee, której życie osobiste nie było usłane różami. Zdjęcia z synkiem na jej Instagramie są bardzo wzruszające.

Naya Rivera zaginęła w środę, 8 lipca 2020, na jeziorze Piru w Kalifornii, gdzie wybrała się z 4-letnim synkiem, by popływać. Aktorka Glee wypożyczyła łódź pontonową i wypłynęła na środek akwenu, skąd wskoczyła do wody. Kilka godzin później śpiący na pokładzie Josey został odnaleziony przez pracownika wypożyczalni. śledczym chłopczyk zeznał, że jego mama chciała popływać, ale już nie wypłynęła. W łodzi znajdowała się kamizelka ratunkowa gwiazdy Glee i jej torebka z dokumentami.

Moment, w którym Naya Rivera podjechała na parking przy jeziorze, a potem wypożyczyła łódź i odpłynęła, został uchwycony kamerą monitoringu.

Obecnie Naya Rivera jest już uznana za zmarłą. Ciała poszukuje ponad 80 osób, a do tego helikoptery drony i inny specjalistyczny sprzęt.

Naya Rivera z synkiem. Wzruszające zdjęcia

Naya Rivera dzięki roli w serialu muzycznym Glee miała sławę i wielkie pieniądze. Niestety, jej życie osobiste nie było sielanką. Aktorka przez kilka lat spotykała się z Big Seanem, który zostawił ją dla Ariany Grande. Potem poślubiła aktora Ryana Dorsey'a, z którym doczekała się synka, Josey'a. Para rozwiodła się w 2018 roku po czterech latach małżeństwa i dzieliła się opieką nad dzieckiem.

Josey pozostał jedyną i największą miłością Nayi Rivery. Serce pęka, kiedy ogląda się ich wspólne zdjęcia...

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE