Naya Rivera nigdy nie zostanie odnaleziona? Policja: to możliwe

2020-07-10 8:47 KP
Naya Rivera
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Fani serialu Glee od dwóch dni z napięciem oczekują jakichkolwiek informacji na temat byłej gwiazdy serialu, Nayi Rivery. Aktorka zaginęła 8 lipca na jeziorze w pobliżu Kalifornii, gdy odpoczywała na łodzi z 4-letnim synem. Funkcjonariusze policji nie ukrywają, że szanse na odnalezienie jej żywej są bardzo niskie. Od kilkudziesięciu godzin trwają więc poszukiwania ciała.

Fani i bliscy Nayi Rivery przeżywają bardzo trudne chwile. Po tym, jak w środę aktorka zaginęła na jeziorze Piru w Kalifornii, szanse na odnalezienie jej całej i zdrowej maleją z każdą chwilą. Dziś śledczy nie mają już niemal wątpliwości, że Naya Rivera nie żyje i prowadzą akcję poszukiwania ciała. Nawet to jest jednak mocno utrudnione - policja przyznaje, że być może aktorki zwłok aktorki nigdy nie uda się wydobyć z jeziora.

Przypomnijmy, że Naya Rivera zaginęła 8 lipca. Aktorka wypoczywała z 4-letnim synem na wynajętej łodzi na jeziorze Piru. Wieczorem łódź ze śpiącym chłopcem odnalazł przypadkowy mężczyzna  - Nayi Rivery nie było już na pokładzie. Śledczy założyli, że gwiazda Glee wypadła z łódki lub coś jej się stało, gdy pływała w jeziorze. Akcję poszukiwawczą rozpoczęto jeszcze tego samego dnia.

Naya Rivera nie żyje? Ciało może zostać nieodnalezione

Po kilkudziesięciu godzinach poszukiwań śledczy z hrabstwa Ventura są przekonani, że Naya Rivera nie żyje. Szeryf Kevin Donoghue przyznaje jednak, że "nie ma szans, by stwierdzić" co naprawdę się stało. Co więcej, funkcjonariusz przyznaje, że być może poszukiwania ciała zakończą się niepowodzeniem.

Jeśli ciało zaplątało się w czymś pod wodą, może nigdy nie wypłynąć. Naprawdę niczego nie można stwierdzić. Dokładamy wszelkich starań, aby ją zlokalizować, wykorzystujemy wszystkie dostępne zasoby, w tym technologię, taką jak sonar. Korzystamy z wiedzy specjalistycznej, aby pomóc sobie w tym przedsięwzięciu. Zrobimy wszystko, aby ją znaleźć.

- powiedział sierżant.

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE